Derya Bedavacı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
657
Derya Bedavacı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Derya Bedavacı kimdir?, biyografi sitemizde Derya Bedavacı kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Derya Bedavacı kimdir? kaç yaşında?, Derya Bedavacı kimdir? memleketi neresi, Derya Bedavacı kimdir? evi nerede, Derya Bedavacı kimdir? nereli, Derya Bedavacı kimdir? instagram, Derya Bedavacı kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Derya Bedavacı kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Derya Bedavacı
Doğum tarihi: 10 Mart 1981
Doğum yeri: Sivas
Boy: 1.68
Kilo: 56 kg
Burcu: Balık
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Murat Bedavacı ile)
Meslek: Besteci, Söz Yazarı, Şarkıcı
İnstagram hesabı için tıklayın

Derya Bedavacı nereli? Kaç yaşında?

Derya Bedavacı kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Derya Bedavacı sevgilisi, evli mi, kiminle evlendi, çocuğu var mı? Derya Bedavacı şarkıları, albümleri, konserleri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Derya Bedavacı yaşamı ve biyografisi

Derya Bedavacı Türk şarkıcı, söz yazarı ve bestecidir. Akustik ve coverları ile bir anda yıldızı parladı. 2014 senesinde katıldığı O Ses Türkiye yarışması ile hatırlanmaktadır.

Derya Bedavacı kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu

Derya Bedavacı 10 Mart 1981 senesinde 7 çocuklu bir ailede Sivas’ta dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Sivas’tır. Çocuk yaşlarda ailesi ile birlikte İzmir’e taşındı. Çocukluk senelerı ve eğitim yaşamına İzmir’de başladı. Derya Bedavacı müzik kariyerine ve televizyon dünyasına 2014 senesinde “O Ses Türkiye” yarışması ile adım attı. Ardından profesyonel müzik kariyerine 2018 senesinde piyasaya sürdüği “Sayende” adlı albüm ile büyük bir çıkış yakaladı. Derya Bedavacı eşi davulcu ve baterist Murat Bedavacı’dır. Derya Bedavacı Murat Bedavacı evliliklerinden “Ada Su” adında bir kız çocukları dünyaya gözlerini açtı.

Derya Bedavacı sevgilisi, evli mi, kiminle evlendi, çocuğu var mı

Derya Bedavacı bir dönem Hakan Altun ile birlikte dile getirdiği “Kavuşmalıyız” adlı tekli çalışması ile bir hayli önemli kitleye sahip oldu. Müzik kariyerinin bunun yanında şiirler kaleme alan genç müzisyen, iyi bir kitap okuyucusu ve duygusal bir kişilik olarak kendisini tanımlamaktadır. Derya Bedavacı cover, akustik kayıtları ve şarkıları ile bi hayli büyük alkış alan bir sanatçıdır. Kendisi senelerca eşi Murat Bedavacı ile aynı sahneyi paylaşımı yaptı.Derya Bedavacı Hakan Altun yıllanmış eşya, Kubat Veda, Buram Buram ve Eyvah şarkılarını, Hakan Altun’un Saki şarkısı ve Ferhat Göçer‘in Sanane şarkılarını seslendirerek nüyük bir beğeni toplamıştır.

Derya Bedavacı şimdilerde müzik kariyerini sürdürmekte olup ilerleyen zamanlarda dizi müzikleri çalışmaları yapmayı arzulamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.