Derya Baştürk kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
569
Derya Baştürk kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Derya Baştürk kimdir?, biyografi sitemizde Derya Baştürk kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Derya Baştürk kimdir? kaç yaşında?, Derya Baştürk kimdir? memleketi neresi, Derya Baştürk kimdir? evi nerede, Derya Baştürk kimdir? nereli, Derya Baştürk kimdir? instagram, Derya Baştürk kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Derya Baştürk kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Derya Baştürk
Doğum tarihi: 2001
Doğum yeri: Hatay
Boy: 1.62 cm
Kilo: 50 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Bilinmiyor
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen, Tiktoker
İnstagram hesabı için tıklayın

Derya Baştürk (saykolisttt) nereli? Kaç yaşında?

Derya Baştürk (saykolisttt) kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? saykolisttt tiktok adı ile ünlenen tiktok saykolisttt Derya Baştürk yaşamı ve kısaca biyografi detayları, saykolisttt instagram, saykolisttt twitter hesabı ile ilgili araştırılanler kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Derya Baştürk (saykolisttt) yaşamı ve biyografisi

Derya Baştürk saykolisttt adı ile TikTok, İnstagram ve diğer sosyal platform platformları üzerinde paylaşımı yaptığı video içerikler ve dansları ile kısa bir sürede beğeni kazandı ve takipçisi hızla çoğalmaya başladı ve tanınan bir sosyal platform fenomeni oldu.

saykolisttt tiktok adı ile ünlenen tiktok saykolisttt Derya Baştürk hayatı ve kısaca biyografi bilgileri, saykolisttt instagram

Derya Baştürk 2001 senesinde Hatay’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Hatay’da başlayan güzel fenomen şimdilerde yaşamını halen Hatay’da sürdürmektedir. Takipçileri ile saykolisttt tiktok veya tiktok saykolisttt olarak tanışan Derya Baştürk saykolisttt instagram hesbı üzerinden bi hayli ilgi görmektedir.

Takipçileri Derya Baştürk aracılığıyla yayına giren tüm hikayeleri, fotoğrafları ve videoları ilgi ile takip ederken, instagram profili ile tanımlanan tüm öyküleri, gönderileri, beğenileri, yorumları anlık takip etmektedirler. saykolisttt nedir ne anlama geliyor halen bilinmemekte. saykolisttt sevgilisi veya Derya Baştürk sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir. Derya Baştürk bekar olup şimdilerde video içerikleri üretmeye sürdürmektedir.

@saykolisttt

Suçluları değil masumları sevin l? kaç kilosunuz?

♬ Criminal – Britney Spears

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.