Derin Su Akkuş kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
75
Derin Su Akkuş kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Derin Su Akkuş kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Derin Su Akkuş kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Derin Su Akkuş kimdir? kaç yaşında?, Derin Su Akkuş kimdir? memleketi neresi, Derin Su Akkuş kimdir? evi nerede, Derin Su Akkuş kimdir? nereli, Derin Su Akkuş kimdir? instagram, Derin Su Akkuş kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Derin Su Akkuş kimdir? Biyografi

Derin Su Akkuş nereli? Kaç yaşında?

Derin Su Akkuş kimdir, nereli, kaç yaşında, doğum tarihi, boyu, kilosu, burcu? Derin Su Akkuş yer aldığı diziler? Derin Su Akkuş hangi okulda? Hakkında araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Derin Su Akkuş yaşamı ve biyografisi

Derin Su Akkuş Türk çocuk dizi ve reklam oyuncusudur. Aynı zamanda çocuk modeldir. Oynadığı reklam filmleri ve yer aldığı diziler ile tanınmaktadır.

Derin Su Akkuş kimdir, nereli, kaç yaşında, doğum tarihi, boyu, kilosu, burcu

Derin Su Akkuş 2013 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan çocuk oyuncu ilköğretim öğrencisidir. Derin Su Akkuş oyunculuk kariyerine ilk defa kurumsal şirketlerin reklam filmlerinde rol alarak reklam yüzü olarak adım attı.

Başarılı ve kabiliyetli çocuk oyuncu Derin Su Akkuş dizi film oyunculuğuna ilk kez 2020 senesinde “Kimsesizler” dizisinde adım attı. “Kimsesizler” dizisinin adının değişmesi ile “Çocukluk” dizisinde “Serçe (Zeynep)” rolü ile bulunan Derin Su Akkuş boyu 1.40 cm kilosu 28 kg burcu Oğlak’tır. Derin Su Akkuş şimdilerde hem eğitim hayatına sürdürmekte hem de oyunculuk kariyerini başarı ile sürdürmektedir.

Derin Su Akkuş dizileri ve filmleri

Derin Su Akkuş yer aldığı diziler? Derin Su Akkuş hangi dizilerde oynadı?

  • 2020 Çocukluk – Serçe (Zeynep)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.