Derin Deniz Görgülü kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
124
Derin Deniz Görgülü kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Derin Deniz Görgülü kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Derin Deniz Görgülü kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Derin Deniz Görgülü kimdir? kaç yaşında?, Derin Deniz Görgülü kimdir? memleketi neresi, Derin Deniz Görgülü kimdir? evi nerede, Derin Deniz Görgülü kimdir? nereli, Derin Deniz Görgülü kimdir? instagram, Derin Deniz Görgülü kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Derin Deniz Görgülü kimdir? Biyografi

Derin Deniz Görgülü nereli? Kaç yaşında?

Derin Deniz Görgülü kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Derin Deniz Görgülü yer aldığı diziler? Derin Deniz Görgülü sevgilisi kim? Derin Deniz Görgülü ile ilgili araştırılan tüm detaylar, kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Derin Deniz Görgülü yaşamı ve biyografisi

Derin Deniz Görgülü Türk manken, oyuncu ve bunun yanı sıra müzsiyendir. 2020 senesinde ekranlara gelen Maria ile Mustafa dizisinde Zeyno rolünü canlandırması ile tanınmaya başladı.

Derin Deniz Görgülü oynadığı diziler

Derin Deniz Görgülü  1997 senesinde Bursa’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Bursa’da başladı. Liseden sonra eğitim hayatına Acıbadem Üniversitesi Anestezi Teknikerliği bölümünde sürdürmeye başladı.

Derin Deniz Görgülü sevgilisi

Derin Deniz Görgülü Miss Turkey 2017 yarışmasın aktılması ile yaşamı bir anda değişmeye başladı. Miss Turkey 2017 yarışmasının finalistleri içinde yer aldı. Yarışma sonrasına mankenlik ve modellik yapmaya başladı. Derin Deniz Görgülü kameralaır karşınıa ilk kez 2020 senesinde “Maria ile Mustafa” dizisinde “Zeyno” rolü ile adım attı.

Derin Deniz Görgülü boyu 1.73 cm kilosu 52 kg.

Derin Deniz Görgülü eğitimleri

  • Human Workshop – Basic Acting
  • Famelog Academy – Basic Acting and Chubbuck Method
  • Famelog Academy / Screen Acting Workshop
  • Famelog Academy / Scene Study with Cevdet Mercan 

Derin Deniz Görgülü dizileri ve filmleri

  • 2020 Maria ile Mustafa – Zeyno
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.