Deniz Türüç kimdir, Deniz Türüç kaç yaşında?

04.11.2021
345
Deniz Türüç kimdir, Deniz Türüç kaç yaşında?

Deniz Türüç kimdir, biyografi bölümünde Deniz Türüç biyografi sayfası ile karşınızdayız. Deniz Türüç kaç yaşında?, Deniz Türüç memleketi neresi, Deniz Türüç facebook, Deniz Türüç nereli, Deniz Türüç instagram, Deniz Türüç ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Deniz Türüç kimdir? başlığımızın detayları..

Deniz Türüç Kimdir – Deniz Türüç Biyografi

1993 senesinde  Hollanda,Enschede’ de dünyaya gözlerini açan Deniz Türüç, sağ açık ve sol açıkta oynamakta asıl mevkisi orta sahadır. Sol ayağı oldukça etkili,  sağ ayağını da yine aynı etkinlikte kullanmaktadır. Şu anda Kayserispor’da forma giymektedir. 2016-2017 Sezonunda, teknik direktör: Hakan Kutlu idaresindeki Kayserispor’da ilk 11’in değişilmez isimlerinden biri oldu.

Türkiye U19 Milli formayı 1, A2 Milli formayı da bir kez giymiştir. Ayrıca 2 kez Hollanda U20 Milli formasını giyen Deniz Türüç 27 Mart 2017 tarihinde Türkiye A Milli takım kadrosuna seçilmiştir. Bugüne kadar toplam 4 kez A Milli formayı giymiştir.

 İkinci evliliğini Rüya Türüç ile  yapan Deniz Türüç, eşi hamile olduğu için, ikinci çocuğunu kucağına almak için  gün sayıyor.Deniz Türüç’ün ilk eşinden 5.5 yaşında Ayden Türüç isminde bir oğlu var.

Deniz Türüç aslen İzmir Buca’lıdır. Hollanda doğumlu olan Anne ve babası orada  çalışıp emekli olmuşlar.  Ablası Hollanda da Turizm üzerine eğitim görmüştür. Kendisi gibi  futbol oynayan iki erkek kardeşi Sezer Sefer ve İlkan Türüç Twente alt yapısında yetişmişler.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.