Deniz Mumcuoğlu Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
183
Deniz Mumcuoğlu Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Deniz Mumcuoğlu Kimdir?, biyografi sitemizde Deniz Mumcuoğlu Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Deniz Mumcuoğlu Kimdir? kaç yaşında?, Deniz Mumcuoğlu Kimdir? memleketi neresi, Deniz Mumcuoğlu Kimdir? evi nerede, Deniz Mumcuoğlu Kimdir? nereli, Deniz Mumcuoğlu Kimdir? instagram, Deniz Mumcuoğlu Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Deniz Mumcuoğlu Kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Deniz Mumcuoğlu
Doğum tarihi: 1977 (42 yaşında)
Doğum yeri:  İstanbul
Boyu: 1.66 cm
Kilo: 58 kg
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Boşanmış  (Hazer Amani ile)
Meslek:  Şef, İşletme Sahibi
İnstagram hesabı için tıklayın.

Deniz Mumcuoğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Deniz Mumcuoğlu kimdir? Bu soru 2018 senesinde TV8 ekranlarında Master Şef yarışma programının başlamasının sonrasında yarışmanın jürisi Hazer Amani eşi kimdir sorusu ile başladı. 2018 senesinde sunduğu ve jüri üyesi olduğu yarışma programında sempatik tavırları farklı zamanlarda yükselişleri ile kısa bir sürede hereksin beğenisini kazanan Hazer Amani’nin minimum kendisi kadar eski eşi Deniz Mumcuoğlu da yaşamı merak konusu oldu. Kim kimdir bölümümüzde Deniz Mumcuoğlu yaşamı ve biyografisi ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Deniz Mumcuoğlu yaşamı ve biyografisi

Hazer Aramani eşi Deniz Mumcuoğlu 6 Ocak 1977 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamının büyük bir bölümü Ankara’da geçti. Eğitim ve öğrenimine TED Ankara Koleji’nde başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversiteyi kazandı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi’ni kazanması ile burada okumaya başladı. Üniversiteden mezun olduktan sonra kariyer yolculuğuna çeşitli şirketlerde kısa vadeli çalışmalarla başladı. Bu zamanda İstanbul’a geldi. Daha sonra profesyonel olarak İstanbul Kültür Sanat Vakfı’da çalışmaya başladı. IKSV’de çalışmalarını sürdürmeye sürdürmektedir. Deniz Mumcuoğlu farklı zamanlarda yurt dışına da çıkmaktadır. Bir dönem New York’ta yaşamıştır.

Deniz Mumcuoğlu özel yaşamında restoranları ve üstün aşçılık performansı ile ünlenen İran asıllı ünlü Şef Hazer Amani ile tanıştı. Bu birliktelik kısa bir süre sonra evliliğe doğru gitmeye başladı. Deniz Mumcuoğlu Hazer Amani Adile Sultan Sarayı’nda 23 Haziran 2013 tarihinde evet diyerek mutlu birlikteliklerini ömür boyu birleştirdi. Deniz Mumcuoğlu Hazer Amani birlikteliği ve evlilikleri Deniz Mumcuoğlu’na hem yurt dışında hem de Türkiye’de yeni restoran ve işletmelerin kapısını açtı. Bir dönem Nişantaşı Healin Foods yeni işletme mekanının görselleri ve pazarlama sürecine ilişkin çalışmalar yaptı.

Deniz Mumcuoğlu şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Master Şef jürisi Hazar Amani ile 2013 senesinde evlendi. Bu evlilik 2018 senesinde eşinin kendisini şarkıcı Sıla ile aldatması ile bitti. Hazer Amani 2020 senesinde birlikte olduğu Sıla Gençoğlu ile evlendi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.