Deniz Işın kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
83
Deniz Işın kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Deniz Işın kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Deniz Işın kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Deniz Işın kimdir? kaç yaşında?, Deniz Işın kimdir? memleketi neresi, Deniz Işın kimdir? evi nerede, Deniz Işın kimdir? nereli, Deniz Işın kimdir? instagram, Deniz Işın kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Deniz Işın kimdir? Biyografi

Deniz Işın nereli? Kaç yaşında?

Deniz Işın kimdir, nereli, kaç yaşında, doğum tarihi, boyu, kilosu, burcu? Deniz Işın sevgilisi? Deniz Işın yer aldığı diziler? Deniz Işın Gratis, Scorp ve dizi filmleri ile yaşamı ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Deniz Işın ile ilgili araştırılanler, yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Deniz Işın yaşamı ve biyografisi

Türk video fenomeni ve bunun yanı sıra dizi oyuncusu Deniz Işın Kimdir? Scorp videoları ilgi bir anda fenomen olan kitlesi aracılığıyla büyük bir büyük alkış alan Deniz Işın kaç yaşında? Deniz Işın aslen nereli? Hangi burç? Sosyal medya fenomenliğinden reklam dünyasına ve oradan dizi film sektörüne doğru uzanan kariyer öyküsü ile tanınmaktadır.

Türk dizi oyuncusu, video fenomeni, ve reklam oyuncusu Deniz Işın 28 Mayıs 1992 tarihinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İzmir’de başladı. Lise eğitimini bitirdiktan sonra Scorp ve Instagram  üzerinden paylaşımı yaptığı video içerikleri ile bir anda büyük bir hedef kitlesine sahip oldu. Üniversite yaşamına Ege Üniversitesi Kimya bölümünde başladı ve bu alandan mezun oldu. Günümüzde eğitimini yüksek lisans yaparak bitirdi. Sosyal medya üzerinden paylaşımı yaptığı videolarda daha çok taklitler yapan oyuncu Deniz Işın bu kabiliyetleri ile kısa bir süre sonra reklam dünyasının ve ünlü yapımcıların dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Deniz Işın Gratis reklamlarında rol alarak medya yaşamına profesyonel olarak adım atmıştır. Daha sonra dünya markası olan Coca Cola reklamlarında boy göstermeye başladı. Deniz Işın’ın bu üstün başarıları ona 2019 senesinde dizi filmlerinin kapısını da aralamış oldu. 2019 senesinde ilk defa dizi oyunculuğu için “Her Yerde Sen” dizi filminde oynamaya başladı. 2020 senesinde “İyi Günde Kötü Günde” dizisinde rol aldı. Günümüzde dizi ve reklam film projelerini ilerleten Deniz Işın yaşamına İstanbul’da sürdürmektendir.

Deniz Işın boyu 1.69 cm kilosu 54 kg, burcu Boğa. Deniz Işın sevgilisi ile ilgili sosyal medveya veya magazin gündemine düşen bir haber yoktur.

Deniz Işın reklam filmleri

Deniz Işın’ın oynadığı reklam filmleri aşağıda güncel
olarak sıralanmıştır.

  • Coca Cola
  • Gratis

Deniz Işın dizileri

Deniz Işın yer aldığı diziler oynadığı diğer film projeleri
aşağıda güncel olarak listelenmiştir.

  • 2021 – Masumiyet
  • 2020 İyi Günde Kötü Günde
  • 2019 Her Yerde Sen

Deniz Işın fotoğrafları

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.