Deniz Görgülü kimdir, Deniz Görgülü kaç yaşında?

05.11.2021
583
Deniz Görgülü kimdir, Deniz Görgülü kaç yaşında?

Deniz Görgülü kimdir, biyografi bölümünde Deniz Görgülü biyografi sayfası ile karşınızdayız. Deniz Görgülü kaç yaşında?, Deniz Görgülü memleketi neresi, Deniz Görgülü facebook, Deniz Görgülü nereli, Deniz Görgülü instagram, Deniz Görgülü ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Deniz Görgülü kimdir? başlığımızın detayları..

Deniz Görgülü Kimdir – Deniz Görgülü Biyografi

1997 Bursa doğumlu Deniz Görgülü, mankenlik ve fotomodellik ve oyunculuk yapmaktadır. Miss Turkey 2017 finalistleri içinde bulunan Deniz Görgülü 1.73 boyundadır. Acıbadem Üniversitesi Anestezi Bölümünde okumuştur. Bu zamana kadar oyunculuk alanında bir çok eğitim alan Deniz Görgülü Famelog ajans kayıtlı yeni bir oyuncudur. Human Workshop – Basic Acting, Famelog Academy – Basic Acting and Chubbuck Method, Famelog Academy / Screen Acting Workshop, Famelog Academy / Scene Study with Cevdet Mercan eğitimlerine katılmıştır.

Deniz Görgülü yakın günlerde youtube hesabı açarak kendi söz müziğini yaptığı bestelediği şarkıları hayranları ile paylaşmaya başlamıştır.

Daha önce herhangi bir dizi film projesinde yer almayan Deniz Görgülü, ilk oyunculuk deneyimini ATV ekranlarında yayına girecek olan ve başrollerini Jessica May ve Hilmi Cem İntepe’in paylaşımı yaptığı Maria ve Mustafa adlı dizide yaşayacaktır. Deniz Görgülü, dizide Zeyno kişiliğine can verecek.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.