Deniz Erayvaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
1.512
Deniz Erayvaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Deniz Erayvaz kimdir?, biyografi sitemizde Deniz Erayvaz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Deniz Erayvaz kimdir? kaç yaşında?, Deniz Erayvaz kimdir? memleketi neresi, Deniz Erayvaz kimdir? evi nerede, Deniz Erayvaz kimdir? nereli, Deniz Erayvaz kimdir? instagram, Deniz Erayvaz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Deniz Erayvaz kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Deniz Erayvaz
Doğum tarihi: 23 Şubat 2009
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.28 cm
Kilo: 30 kg
Burcu: Balık
Eğitim: Ortaöğretim
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Deniz Erayvaz nereli? Kaç yaşında?

Deniz Erayvaz kimdir, nereli, yaşı, yer aldığı diziler, boyu, kilosu, sevgilisi,  youtube kanalı, instagram hesabı, videoları? Hangi okulda, filmleri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Deniz Erayvaz yaşamı ve biyografisi

Deniz Erayvaz Türk çocuk dizi, reklam, tiyatro ve sinema oyuncusudur. Babası oyuncu Cumhur Erayvaz’dır. Babasının mesleği nedeni ile sahne ve kulislerde büyüdü. Birçok reklam, dizi, sinema ve tiyatro oyunlarında rol aldı.

Tozkoparan Arda kimdir yaş boyu

Deniz Erayvaz 203 Şubat 2009 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Babası oyuncu tiyatro ve animasyon gösterileri düzenleyen Cumhur Erayvaz ve annesi Mariya Erayvaz’dır. Deniz Erayvaz aslen memleketi İzmir’dir.

Deniz Erayvaz oyunculuk kariyerine ilk kez 2014 senesinde “Kocamın Ailesi” adlı dizi filmde adım attı. İlk beyazperde  deneyimini ise 2015 senesinde “Düğün Dernek 2: Sünnet” sinema filminde gerçekleştirdi. Dizi ve sinema çalışmalrı ile birlikte kurumsal şirketlerin reklam yüzü oldu ve 2017 senesinden bu yana reaklamlarda oynamaya başladı. Tüm bu sanatsal çalışmalarının içinde tiyatro oyunlarında da rol alan Deniz Erayvaz “Yedi Kocalı Hürmüz” ve “Alaaddin Sihirli Lambası” tiyatrolarında sahne aldı.

Çocuk yaşta bi hayli iyi performans gösteren çocuk oyuncu Deniz Erayvaz en büyük çıkışını 2019 yapımı olan “Tozkoparan” dizisinde “Arda” rolü ile gerçekleştirdi. Günümüzde sanatsal faaliyetlerini ilerleten Deniz Erayvaz eğitim hayatına sürdürmekte ve İstanbul’da ailesi ile birlikte yaşamaktadır.

Deniz Erayvaz reklam filmleri

  • 2019 Öyörem Sosis Reklam 
  • 2019 Ancora Meyve Özü Reklam 2019 
  • 2017 Bebeğimle El Ele Ele

Deniz Erayvaz tiyatro oyunları

  • Yedi Kocalı Hürmüz
  • Alaaddin Sihirli Lambası

Deniz Erayvaz dizileri ve filmleri

Deniz Erayvaz oynadığı dizler? Hangi dizilerde oynadı, oynadığı sinema filmleri hangileri?

  • 2020 Tozkoparan
  • 2018 Ailecek Şaşkınız
  • 2015 Acil Aşk Aranıyor
  • 2015 Düğün Dernek 2 Sünnet
  • 2014 Kocamın Ailesi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.