Deniz Çatalbaş kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
436
Deniz Çatalbaş kimdir, nereli, kaç yaşında?

Deniz Çatalbaş Kimdir, biyografi sitemizde Deniz Çatalbaş ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Deniz Çatalbaş kaç yaşında?, Deniz Çatalbaş memleketi neresi, Deniz Çatalbaş evi nerede, Deniz Çatalbaş nereli, Deniz Çatalbaş instagram, Deniz Çatalbaş ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Deniz Çatalbaş Biyografi

Deniz Çatalbaş kimdir, kaç yaşında, nereli?

Deniz Çatalbaş basketbolcu, manken, best model, pilates eğitmeni ve bunun yanı sıra dizi ve sinema oyuncusudur. 28 Şubat 1995 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 26 yaşındadır. Türkiye millî basketbol takımı ve Fenerbahçe basketbol takımında forma giydi. 2020 Best Model of Turkey güzellik yarışması ikincisi seçildikten sonra yıldızı parladı, podyumlarda ve kameralar karşısında dizi, sinema oyuncusu olarak yer aldı.

Deniz Çatalbaş yaşamı ve biyografisi

Deniz Çatalbaş 28 Şubat 1995 tarihinde İstanbul Kadıköy’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Kariyerine basketbolcu olarak başladı. Sırasıyla Türkiye millî basketbol takımı ve Fenerbahçe basketbol takımında forma giydi. Lakin sakatlanması sonrasında sporu bırakmak zorunda kaldı. Lakin bu ona çiçeği burnunda bir dünyanın kapılarını aralama fırsatı sundu.

2020 senesinde tertip edilen 33. Best Model Türkiye güzellik müsabakasında ikinci seçildikten sonra yıldızı parladı ve tanınmaya başladı. Yarışma sonrasında modellik, mankenlik ve pilates eğitmeni olarak çalışmalarını sürdürdü. Ardından temel oyunculuk dersleri ve kamera önü oyunculuk eğitimi aldı.

Deniz Çatalbaş oyunculuk kariyerine ilk kez Arka Sokaklar dizisi ile adım attı. Bu dizide Aslı Komiser rolüne hayat verdi. Günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Deniz Çatalbaş boy kilo ve hangi burç?

Deniz Çatalbaş boyu 1.80 cm kilosu 54 kg ve burcu Kova.

Deniz Çatalbaş sevgilisi?

Deniz Çatalbaş sevgilisi, aşk yaşamı ve özel yaşamına ilişkin bilgiler yetersizdir.  Deniz Çatalbaş boy, best model, yer aldığı diziler, kaç yaşında, boy kilo, kimdir, sevgilisi, yaşamı, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

Deniz Çatalbaş dizileri ve filmleri

  • 2021 Arka Sokaklar (Aslı Komiser)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.