Deniz Can Aktaş kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
562
Deniz Can Aktaş kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Deniz Can Aktaş kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Deniz Can Aktaş kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Deniz Can Aktaş kimdir? kaç yaşında?, Deniz Can Aktaş kimdir? memleketi neresi, Deniz Can Aktaş kimdir? evi nerede, Deniz Can Aktaş kimdir? nereli, Deniz Can Aktaş kimdir? instagram, Deniz Can Aktaş kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Deniz Can Aktaş kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Deniz Can Aktaş
Doğum tarihi: 28/07/1993
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.78 cm
Kilo:  72 kg
Burcu:  Terazi
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek:  Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Deniz Can Aktaş kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Deniz Can Aktaş kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burucu, sevgilisi, ailesi, verdiği röportajlar, dizileri, yeni dizisi kısaca yaşamına ilişkin araştırılan tüm detaylar yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Deniz Can Aktaş yaşamı ve biyografisi

Deniz Can Aktaş Türk dizi ve sinema film oyuncusudur. Oynadığı dizilerle tanınmaktadır. En büyük çıkışını Hayat Bazı zaman Tatlıdır dizisi ile yaptı.

Deniz Can Aktaş kimdir kaç yaşında nereli röportaj

Deniz Can Aktaş, 28 Temmuz 1993 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk dönemleri ve okul senelerı İstanbul’da geçti. Memleketi aslen Kastamonu’dur. İnebolulu yakışıklı oyuncu liseden mezun olduktan sonra Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği Bölümü’nde eğitim gördü ve bu alandan mezun oldu.

Dizi oyunculuğuna ilk kez 2015 senesinde “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde merhaba dedi. Oyunculuk kariyerinde zirve yaptığı yapım ise 2016 senesinde kameraların karşısına geçtiği “Ronaldo Burak” kişiliği ile “Hayat Bazı zaman Tatlıdır” dizisi olmuştur. Beyazperde de, tiyatro sahnelerinde ve reklam filmlerinde halen bir projesi bulunmayan Deniz Can Aktaş, 2016 senesinden sonra farklı film projelerinde oynamaya sürdü. “Avlu” dizisinde de adından çokça bahsettirdi.  2019 senesinde “Aşk Ağlatır” dizisinde “Yusuf” kişiliğine hayat verdi. 2020 senesinde “Menajerimi Ara” dizisinde “Barış” rolüne hayat verdi. Günümüzde yaşamını İstanbul’da ilerleten genç oyuncu bekar ve sevgilisi Hafsanur Sfakattutan’dır.

Deniz Can Aktaş dizi ve filmleri

Deniz Can Aktaş yer aldığı diziler, oynadığı tüm film
projeleri, yeni dizisi aşağıda güncel olarak listelenmiştir.

  • 2020 – Menajerimi Ara (Barış) (TV Dizisi)
  • 2019 – Aşk Ağlatır (Yusuf) (TV Dizisi)
  • 2018 – Avlu (Alp) (TV Dizisi)
  • 2017 – Nerdesin Birader (Ali) (TV Dizisi)
  • 2016 – Hayat Bazı zaman Tatlıdır (Ronaldo Burak) (TV Dizisi)
  • 2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Seçkin) (TV Dizisi)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.