Deniz Bulutsuz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
493
Deniz Bulutsuz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Deniz Bulutsuz kimdir?, biyografi sitemizde Deniz Bulutsuz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Deniz Bulutsuz kimdir? kaç yaşında?, Deniz Bulutsuz kimdir? memleketi neresi, Deniz Bulutsuz kimdir? evi nerede, Deniz Bulutsuz kimdir? nereli, Deniz Bulutsuz kimdir? instagram, Deniz Bulutsuz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Deniz Bulutsuz kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Deniz Bulutsuz
Doğum tarihi: 1992
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.70 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar (Ozan Güven ile)
Meslek: Sosyal Medya Editörü
İnstagram hesabı için tıklayın

Deniz Bulutsuz nereli? Kaç yaşında?

Deniz Bulutsuz kimdir, nereli, kaç yaşında, boy kilo ve burcu, sevgilisi kim? Deniz Bulutsuz Ozan Güven birlikte mi? Deniz Bulutsuz instagram hesabı, iş kariyeri kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Deniz Bulutsuz yaşamı ve biyografisi

Deniz Bulutsuz Türk dergi editörü ve Proje uzmanıdır. Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın sevgilisi oyuncu Serenay Sarıkaya’nın, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz isimlerinin geçmesi ile Nisan 2020’de gündeme gelen isim olmuştur. Ayrıca sevgilisi Ozan Güven aracılığıyla darp edildiği iddiaları ile gündeme gelmiştir.

Deniz Bulutsuz Ozan Güven sevgilisi

Deniz Bulutsuz 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Özel Küçük Prens Okulları’nda eğitim yaşamına başladı. Okulun ilk senelerında Tiyatro kulübü’nde yer aldı. 2010 senesinde Kadir Has Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Lise senelerında okulun Voleybol takımı’nda yer aldı. Liseden mezun olduktan sonra İstanbul Galatasaray Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde eğitim hayatına sürdü. 2015 yılnda Toulouse Katolik Enstitüsü Uygulamalı Dilbilim dersleri aldı.

Deniz Bulutsuz mesleki kariyerine 2013 ve 2014 senelerında Doğan Burda ve ELLE Dergi’sinde satjyer olarak başladı. 2015 senesinde Saf Yeni Medya’da Sosyal Medya Stajyeri olarak sürdü. 2015 senesinde İstanbul Moda Akademisi’nde Moda Yönetimi Programı’nda eğitim aldı. 2016 senesinde ilk kez profesyonel olarak Topluluk ve Etkinlik Müdürü olarak modakariyeri.com’da görev aldı. 2018 senesinde GQ Dergisi’nde Sosyal Medya Yöneticisi oldu. 2020 senesinde Vogue Türkiye Dergisi’nde proje uzmanı olarak görev aldı.

Deniz Bulutsuz terzi bir anneanne ve güzel sanatlar sevdalısı bir annenin kızı olarak kendini tanımlamıştır. Günümüzde halen Vogue ve GQ Türkiye + GQ Türkiye Sosyal Medya Editörü olarak çalışmaktadır. Özel yaşamında komedyen Cem Yılmaz’ın sevgilisi oyuncu Serenay Sarıkaya’nın, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz isimlerinin geçmesi ile Nisan 2020’de gündeme gelmiştir. Deniz Bulutsuz oyuncu Ozan Güven uzun süredir aşk yaşamı yamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.