Deniz Bayramoğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
85
Deniz Bayramoğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Deniz Bayramoğlu kimdir?, biyografi sitemizde Deniz Bayramoğlu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Deniz Bayramoğlu kimdir? kaç yaşında?, Deniz Bayramoğlu kimdir? memleketi neresi, Deniz Bayramoğlu kimdir? evi nerede, Deniz Bayramoğlu kimdir? nereli, Deniz Bayramoğlu kimdir? instagram, Deniz Bayramoğlu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Deniz Bayramoğlu kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Deniz Bayramoğlu
Doğum tarihi: 1 Ocak 1975
Doğum yeri: Malatya
Boy: 1.75 cm
Kilo: 80 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Ece Üner ile)
Meslek: Haber Spikeri, Sunucu
Twitter hesabı için tıklayın

Deniz Bayramoğlu nereli? Kaç yaşında?

Deniz Bayramoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Deniz Bayramoğlu evli mi, kiminle evlendi, eşi kim, çocukları var mı? Deniz Bayramoğlu Alevi mi? Hangi kanallarda çalıştı? Kısa olarak ile ilgili bilgi, yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Deniz Bayramoğlu yaşamı ve biyografisi

Deniz Bayramoğlu Türk gazeteci ve haber spikeri’dir. Türkiye’de CNN Türk ekran yüzü olarak tanınmaktadır. Ayrıca haber spikeri Ece Üner’in eşidir.

Deniz Bayramoğlu Alevi mi

Deniz Bayramoğlu 1 Ocak 1975 senesinde Malatya’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Malatya’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitimi için 1993 senesinde İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği bölümünde eğitim görmeye başladı. 1996 senesinde gazeteciliğe ilgi duymaya başlayınca üniversitenin üçüncü sınıfında eğitimini dondurdu. 

Deniz Bayramoğlu medya, televizyon ve gazetecilik kariyerine 1999 senesinde Yeni Binyıl’da finansal haber editörü olarak vazifeye başladı. 2000 senesinde “Sabah Gazetesi, Demokrasi ve Yeni Yüzyıl Gazetesi’nde” muhabir olarak görev yaptı. Ardından “Liberal Bakış” ve “Gündem” gazetelerinde editör olarak çalıştı. 2005 senesinde dondurduğu İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde kaldığı yerden sürdü.

2007 senesinde “CNN TÜRK” ekranlarında “Borsa Yorumcusu” olarak adım attı. Ardından “İş Yemeği” adlı programla ekranlarda yer aldı. 2008 senesinde “12-14 Güncel” adlı programla bu kez Pelin Çift ve Alp Özgen ile birlikte ekranlarda yerini aldı. 2009 senesinde “Parametre” adlı programı sunmaya başladı. İlerleyen zamanlarda CNN TÜRK ekranlarında bu kez haber spikeri Semiha Şahin ile birlikte “Güne Herkese Merhabalar” programını sunmaya başladı. 2019 senesinde “Gündem Özel” programını sundu.

Deniz Bayramoğlu özel yaşamında kendi meslek camiasından kendisi gibi haber spikeri olan Ece Üner ile 6 Şubat 2013 tarihinde Roma’da nikah masasına oturdu. Deniz Bayramoğlu ve Ece Üner evliliğinden Güneş Bayramoğlu adında bir çocukları bulunmaktadır.

Deniz Bayramoğlu 2018 senesinde “Kekeme Hatip, Silahsız Askere Karşı” Çiçero’dan Mustafa Kemal Atatürk’e bireylerin hayallerini gerçekleştirmelerini sağlayan özellikleri anlatan gösterisi oldu. Aynı yıl “İnsan Hayatta Neyi Arar?” sunumu oldu. 2020 senesinde “MARKA Konferansı 20. Yıldan İzler” programı ile İlber Ortaylı ile birlikte yer aldı.

2020 senesinde Kanal D ekranlarına transfer olan Deniz Bayramoğlu Buket Aydın‘ın yerine getirildi ve “Kanal D Ana Haber Bülteni’ni” sunmaya başladı. 2020 senesinde Deniz Bayramoğlu eşi Ece Üner ile reyting yarışıne giren isim oldu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.