Deniz Barut Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
355
Deniz Barut Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Deniz Barut Kimdir?, biyografi sitemizde Deniz Barut Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Deniz Barut Kimdir? kaç yaşında?, Deniz Barut Kimdir? memleketi neresi, Deniz Barut Kimdir? evi nerede, Deniz Barut Kimdir? nereli, Deniz Barut Kimdir? instagram, Deniz Barut Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Deniz Barut Kimdir? Biyografi

Deniz Barut Kimdir? (Avlu Melis Kimdir) Nereli? Kaç Yaşında?

Bu günlerde Avlu dizisi Melis kişiliğine hayat veren Deniz Barut kimdir sorusunun yanıtını arıyor seyirciler. Güzel oyuncu Deniz Barut İzmir Ege Üniversitesi Spor Akdemisi bölümünden mezun olmuştur. 29 Mart 1983 senesinde doğan Deniz Barut, doğumlu oyuncu 1997 senesinde Elite Model Look güzellik müsabakasında 2. olmuştur. Deniz Barut aslen Denizli’lidir ve Denizli’de dünyaya gelmiştir. Deniz Barut sanatçı Derya Uluğ ile olağanüstü benzerlik göstermektedir.

Oyunculuk kariyerine “Kaybolan Yıllar” isimli dizi film ile başlayan Deniz Barut, bu sürecin sonrasında “Lale Devri” dizisinde hemen sonrasında “Kara Para Aşk” ve “Anneler ile kızları” “Hayatımın Aşkı” dizilerinde oyunculuk yaptı.

Deniz Barut, 2005 senesinde Şafak Bakkalbaşıoğlu ile evlendi. Deniz Barut’un bu evliliğinden 2 oğlu bulunmaktadır.  Yeni zamanda Avlu dizisinde Melis kişiliği ile gözleri üstüne çekmeyi başarmıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.