Deniz Akalın Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
373
Deniz Akalın Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Deniz Akalın Kimdir?, biyografi sitemizde Deniz Akalın Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Deniz Akalın Kimdir? kaç yaşında?, Deniz Akalın Kimdir? memleketi neresi, Deniz Akalın Kimdir? evi nerede, Deniz Akalın Kimdir? nereli, Deniz Akalın Kimdir? instagram, Deniz Akalın Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Deniz Akalın Kimdir? Biyografi

Deniz Akalın Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Deniz Akalın manken ve magazin dünyasının ileri gelen isimlerinden. Andrea Agnelli serveti ile de gündeme gelen Deniz Akalın’ın yaşamı merak konusu. Andrea Agnelli Deniz Akalın birlikteliğinin öncesi araştırılıyor. Peki, Deniz Akalın eski eşi kim? Çocukları var mı? İşte Deniz Akalın özgeçmişi.

Deniz Akalın manken, İstanbul Üsküdar’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Notre Dame de Sion ve sonrasında Üsküdar Amerikan Lisesi’ni bitirdi. Lise öğreniminin sonrasında üniversiteyi kazandı. İngiltere’ye gitti. Princeton Üniversitesi’nde sanat tarihi bölümünde öğrenim gördü. Bocconi Üniversitesi’nde master yaptı.

Londra’daki dünyaca ünlü müzayede evi Christie’s’de görev aldı. Daha sonra Four Seasons Otelleri’nde çalıştı.

Deniz Akalın ardından evlendi. 2 yaşında bir kızı oldu. Daha sonra ünlü İtalyan iş adamı Andrea Agnelli, Deniz Akalın birlikteliği başladı. 35 yaşındaki Deniz Akalın tüm zorluluklara rağmen evlendi.

Andrea Agnelli, Deniz Akalın için Kuzey Toskana’da 21 milyon Euro’luk malikane satın alarak gündeme geldi. Malike tarihi boyutu ile de göz kamaştırıcı oldu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.