Defne Erşen kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
465
Defne Erşen kimdir, nereli, kaç yaşında?

Defne Erşen Kimdir, biyografi sitemizde Defne Erşen ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Defne Erşen kaç yaşında?, Defne Erşen memleketi neresi, Defne Erşen evi nerede, Defne Erşen nereli, Defne Erşen instagram, Defne Erşen ile alakalı her detay yazımızda..

Defne Erşen Biyografi

Defne Erşen 24 Nisan 2008 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Günümüzde ortaöğretimde öğrencilik yaşamı sürdürmektedir. Annesi ve babasının desteği ile oyunculuk kariyerine 2016 senesinde başlayan Defne Erşen özel kabiliyetleri içinde çaldığı müzik aletleri bulunmaktadır.

Defne Erşen kimdir, kaç yaşında, boyu, kilosu, nereli, burcu,

Başarılı ve kabiliyetli oyuncu gitar çalmaktadır. En sevdiği hayvanlar içinde Kedi bulunmaktadır. Oyunculuğa ilgi duyan Defne Erşen 2015 senesinde Ayla Algan’dan İstanbul Drama Sanat Akademisi Drama Eğitimi aldı.

Defne Erşen

Defne Erşen ilk ekran tecrübesini 2016 senesinde “Güldüy Güldüy Show Çocuk” dizi serisinde yaşadı. İlk dizi film oyunculuğuna 2017 senesinde “Aslan Ailem” dizisinde “Güneş” rolü ile gerçekleştirdi. Ardından 2018 senesinde “Bizim Köyün Şarkısı” adlı film projesine dahil oldu. 2020 senesinde ilk defa beyazperde de rol alarak “Gamonya: Hayaller Ülkesi” sinema filminde “Tirel” rolünü canlandırdı.

Defne Erşen sevgilisi

Defne Erşen 2021 senesinde TRT1 “Tozkoparan İskender” dizisinde “Ece” rolüne hayat veren isim oldu.

Defne Erşen boy kilo yaş

Aslan Ailem dizisi Güneş ve Tozkoparan İskender dizisi Ece olarak hafızalarda bulunan Defne Erşen boyu 1.45 cm kilosu 36 kg ve burcu Boğa. Ayrıca aç rengi kumral ve göz rengi kahverengidir.

Defne Erşen yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2021 Tozkoparan İskender (Ece)
  • 2020 Gamonya: Hayaller Ülkesi (Tirel)
  • 2017 Aslan Ailem (Güneş)
  • 2016 Güldüy Güldüy Show Çocuk
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.