Damla Kalaycık kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
330
Damla Kalaycık kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Damla Kalaycık kimdir?, biyografi sitemizde Damla Kalaycık kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Damla Kalaycık kimdir? kaç yaşında?, Damla Kalaycık kimdir? memleketi neresi, Damla Kalaycık kimdir? evi nerede, Damla Kalaycık kimdir? nereli, Damla Kalaycık kimdir? instagram, Damla Kalaycık kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Damla Kalaycık kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Damla Kalaycık
Doğum tarihi: 15 Ekim 1991
Doğum yeri: Çanakkale
Boy: 1.68 cm
Kilo: 57 kg
Burcu: Terazi
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli
Meslek:  Blogger, Fenomen, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Damla Kalaycık nereli? Kaç yaşında?

Damla Kalaycık kimdir, nereli, kaç yaşında, doğum günü, boyu, kilosu, burcu? Damla Kalaycık evli mi, eşi, kiminle evlendi? Damla Kalaycık saç rengi, eski hali, estetik oldu mu, estetiksiz, makyajsız hali? Damla Kalaycık annesi neden öldü? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak. 

Damla Kalaycık yaşamı ve biyografisi

Damla Kalaycık Tür fenomen, bloger ve youtuber’dir. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımı yaptığı içeriklerle tanınmaya başladı.

Damla Kalaycık kimdir, nereli, kaç yaşında, doğum günü, boyu, kilosu, burcu

Damla Kalaycık 15 Ekim 1991 senesinde Çanakkale Biga’da dünyaya gözlerini açtı. Berkay adında bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Damla Kalaycık eğitim yaşamına Biga’da başladı. Biga Atatürk Lisesi’ni bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümünde sürdürdü ve bu alandan mezun oldu.

Damla Kalaycık saç rengi, eski hali, estetik oldu mu, estetiksiz, makyajsız hali

Üniversite senelerında Avrupa’nın çeşitli ülkelerine gitme fırsatı elde etmiştir. Kendisi tüm dünya ülkelerine seyahat etmeyi arzulamaktadır. Damla Kalaycık üniversitenin ilk senesinde annesini kaybetti. 

Damla Kalaycık evli mi, eşi, kiminle evlendi

Damla Kalaycık internet dünyasında yolculuğu 2013 senesinde blog hesabı açarak başladı. Ardından 2016 senesinde youtube hesabını açmıştır. Damla Kalaycık Aralık 2019 tarihinde evlenerek Damla Kalaycık Dedeoğlu soyadını aldı. Enleri içinde makyaj ürünleri olarak aydınlatıcı, eyeliner ve maskara yer alırken favori alışveriş mağazası Zara’dır. Damla Kalaycık en büyük tutkusu seyahat, en beğenmediği özelliği karasızlık, beğendiği parfüm markası ise Victoria Secret.

Damla Kalaycık annesi neden öldü

En sevdiği yemeklerin başında taze fasulye yer alırken ezine peyniri ve domates ile bütünleşen bir damak tadı bulunmaktadır. Yemek kültürünü en fazla beğendiği ülke İtalya’dır. Damla Kalaycık bir zamanlar korku filmi seyrettiğini fakat sonradan bilim kurgu, fantastik ve animasyon filmlere yöneldiğini belirtmiştir. Ayrıca yağlı boya tablolar yapmaktan keyif almaktadır. Bunun bunun yanında topuklu ayakkabı giymeyi sevmektedir.

Damla Kalaycık şimdilerde youtube üzerinde yaşam stili, makyaj sırları, kozmetik ürünleri, gezi ve seyahat, stil, alışveriş, saç modelleri ve parfüm gibi konularda paylaşımlar yapmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.