Damla Gezen kimdir, Damla Gezen kaç yaşında?

05.11.2021
392
Damla Gezen kimdir, Damla Gezen kaç yaşında?

Damla Gezen kimdir, biyografi bölümünde Damla Gezen biyografi sayfası ile karşınızdayız. Damla Gezen kaç yaşında?, Damla Gezen memleketi neresi, Damla Gezen facebook, Damla Gezen nereli, Damla Gezen instagram, Damla Gezen ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Damla Gezen kimdir? başlığımızın detayları..

Damla Gezen Kimdir – Damla Gezen Biyografi

1998 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Damla Gezen’ Işık Üniversitesi İç Mimarlık bölümünde eğitim hayatına sürdürmektedir. 

Damla Gezen  katıldığı İşte Benim Stilim yarışmasının 7. sezonu ile tanınmıştır. Ayrıca 18 yaşında  Bugün Ne Giysem? adlı yarışmada da yer almıştır. Katıldığı yarışmalar öncesinde yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Yarışmalara İstanbul’dan katıldığını, göründüğü gibi 18’lik çıtır olduğunu, görünüşüne aldanmamaları gerektiğini belirtmiştir. Tarzımla çok iddialıyım diğer yarışmacılara da günlerini göstereceğim diye bilgilendirmede bulunmuştur.

2019 senesinde ise Atv ekranlarında yayına giren ve Müge Anlı‘nın sunduğu Güven Bana isimli yarışma programına katılmıştır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.