Damla Ersubaşı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
103
Damla Ersubaşı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Damla Ersubaşı kimdir?, biyografi sitemizde Damla Ersubaşı kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Damla Ersubaşı kimdir? kaç yaşında?, Damla Ersubaşı kimdir? memleketi neresi, Damla Ersubaşı kimdir? evi nerede, Damla Ersubaşı kimdir? nereli, Damla Ersubaşı kimdir? instagram, Damla Ersubaşı kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Damla Ersubaşı kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Damla Ersubaşı
Doğum tarihi: 21 Haziran 1993
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.66 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Terazi
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Mustafa Can Keser ile)
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Damla Ersubaşı nereli? Kaç yaşında?

Damla Ersubaşı kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Damla Ersubaşı eşi kimdir? Ne zaman evlendi? Düğünü hangi tarihte oldu? Kaç çocuğu var? Boşandı mı? Damla Ersubaşı nerede yaşıyor? Nasıl kilo verdi? Oynadığı diziler? Damla Ersubaşı Yılan Hikayesi, Sihirli Annem dışında hangi filmlerde oynadı? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Damla Ersubaşı yaşamı ve biyografisi

Damla Ersubaşı Türk dizi ve sinema oyuncusudur. 1999 senesinde Yılan Hikayesi dizisi ile başlayan oyunculuk kariyerinde en büyük çıkışını 2003 yapımı olan ve 8 sezon süren Sihirli Annem dizisinde oynadığı Tuğçe rolü yaptı ve tanınmaya başladı.

Damla Ersubaşı estetik

Damla Ersubaşı 21 Haziran 1993 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Henüz 6 yaşındayken film setleri ile tanıştı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünde bitirdi.

Sihirli Annem Tuğçe

Damla Ersubaşı oyunculuk kariyerine ilk kez “Yılan Hikayesi” dizisinde oynadığı “Damla” rolü ile adım attı. En büyük çıkışını 2003 senesinde “Sihirli Annem” dizisinde” oynadığı  “Tuğçe” kişiliği ile yaptı. 2011 senesinde kadar 8 Sezon ekranlarda bulunan Damla Ersubaşı bir dönem “LC Waikiki” kataloglarında “fotomodellik” yaptı. 2014 senesinde ilk kez beyazperde de boy gösterdi ve “Sabit Kanca 2” sinema filminde “Zeliş” kişiliğine hayat verdi. Ayrıca “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışma programında asistanlık yaptı. Damla Ersubaşı fiziki bir değişime uğrayarak bıçak altına yattı ve burun estetiği oldu. 

Damla Ersubaşı eşi Mustafa Can Keser

Damla Ersubaşı 2016 senesinde Mustafa Can Keser ile evlendi. Aldığı kilolarla magazin dünyasında uzun bir süre yer aldı. Damla Ersubaşı’nın 2017 senesinde “Zehra” ve 2019 senesinde da “Zeynep Nisa” adında iki çocukları dünyaya gözlerini açtı. Damla Ersubaşı hamilelik nedeni ile aldığı kilolarından 6 ayda toplamda 41 kilo vererek estetik bir görünüme kavuştu.

Damla Ersubaşı çocukları

Damla Ersubaşı eşi Mustafa Can Keser ile Mayıs 2020 tarihinde boşanacakları yönünde haberlerle gündeme gelmişlerdir.

Damla Ersubaşı dizileri ve filmleri

Damla Ersubaşı yer aldığı diziler ve oynadığı film projeleri aşağıda bulunmaktadır.

 • 2014 Sabit Kanca 2 (Zeliş) Sinema Filmi
 • 2008 Her Halimle Sev Beni (Zeynep) TV Dizisi
 • 2007 OKS Anneleri (Nazlı) TV Dizisi
 • 2006 Selena (Büyük Nazlı) TV Dizisi
 • 2006 Doktorlar (Melis) TV Dizisi
 • 2006 Arka Sokaklar (Gizem) TV Dizisi
 • 2005 Aşka Sürgün (Fidan) TV Dizisi
 • 2004 Kalp Gözü (Nazlı)TV Dizisi
 • 2003 Sihirli Annem (Tuğçe) TV Dizisi
 • 2002 Sır Kapısı (Selin) TV Dizisi
 • 2002 Aslı ile Kerem TV Dizisi
 • 2001 Benimle Evlenir misin (Umut) TV Dizisi
 • 1999 Yılan Hikayesi (Damla) TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.