Damla Ekmekçioğlu kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
140
Damla Ekmekçioğlu kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Damla Ekmekçioğlu kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Damla Ekmekçioğlu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Damla Ekmekçioğlu kimdir? kaç yaşında?, Damla Ekmekçioğlu kimdir? memleketi neresi, Damla Ekmekçioğlu kimdir? evi nerede, Damla Ekmekçioğlu kimdir? nereli, Damla Ekmekçioğlu kimdir? instagram, Damla Ekmekçioğlu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Damla Ekmekçioğlu kimdir? Biyografi

Damla Ekmekçioğlu nereli? Kaç yaşında?

Damla Ekmekçioğlu kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Damla Ekmekçioğlu sevgilisi? Damla Ekmekçioğlu ifşa? Damla Ekmekçioğlu eski hali, estetiksiz, twitter, insatgram, youtube resmi hesapları, ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyogragfi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Damla Ekmekçioğlu yaşamı ve biyograifis

Damla Ekmekçioğlu Türk sosyal platform fenomenidir. Periscope, İnstagram ve Twitter üzerinden çektiği videolarla dikkatleri üzerine çekerek kısa bir sürede popüler olmaya başladı ve tüm dünya çapında tanındı. Ayrıca söz müzik yazıp oyunculuk yaptı.

Damla Ekmekçioğlu sevgilisi

Damla Ekmekçioğlu 1 Ocak 1985 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Grafik Tasarım Bölümünde sürdürdü. Ardından Bilgisayar Bilimleri Bölümünde eğitim almaya başladı.

Damla Ekmekçioğlu boy kilo

5 yıl Almanya’da yaşayan genç fenomen Damla Ekmekçioğlu Almanya’da bir dönem yöneticilik yaptı. Türkiye’ye döndükten sonra Almanca öğretmenlik yapmaya başladı. Eğitim süreçlerini takipçilerine 2 buçuk üniversite oludum şeklinde özetlemiştir.

Damla Ekmekçioğlu biyografi vikipedi

İnternet dünyası ve sosyal platform feneomenler camiasında ailesinin tam desteğini alan Damla Ekmekçioğlu estetikleri ile de gündeme gelmiştir. İnsanların beğenmediği bir yerini estetik yapması gerektiğini savunan fenomen birden fazla estetik operasyon geçirmiştir.

Damla Ekmekçioğlu kimdir

Periscope yayaınlarında Merve Taşkın ve Damla Ekmekçioğlu sıkı birer arkadaş olmuş ve bu arkadaşlık ev arkadaşlığına kadar ilerlemiştir. Vücudunda 4 dövme bulunan Damla Ekmekçioğlu bu dövmelerin anlamları olduğunu altını çizerek, dövmelerin anlamlarının “mutluluk, para, aşk zirve ve imkansızlıklar” olduğunu açıklamıştır.

Damla Ekmekçioğlu ifşa

2019 senesinde Merve Taşkın ve Damla Ekmekçioğlu cinsel hayatlarını anlattıkları bir videoda buluştu. Fenerbahçe’li olan Damla Ekmekçioğlu söz ve müzüik yapmakta olup ilerleyen süreçlerde müzik piyasasına gireceğinin sinyallerini vermiştir. 2015 yapımı “Türk Lokumu” sinema filminde rol alan Damla Ekmekçioğlu bunun bunun yanında DJ’lik yapmaktadır.  Bekar olan Damla Ekmekçioğlu boyu 1.75 cm kilosu 56 kg.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.