Damla Altun kimdir, Damla Altun kaç yaşında? Nereli

23.09.2021
601
Damla Altun kimdir, Damla Altun kaç yaşında? Nereli

Damla Altun Kimdir?, Damla Altun kaç yaşında, Damla Altun memleketi neresi. Biyografi bölümümüzde Damla Altun Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Mesleği Youtuber olan Damla Altun 25 Kasım 1992 tarihinde doğmuştur. Damla Altun biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Damla Altun kimdir

Damla Altun

Damla Altun, 25 Kasım 1992 Bursa doğumludur. 28 yaşındadır. Ailesi Bursa-Mudanya’da kendisi ise İstanbul’da yaşamaktadır. Damla Altun’un Kaan adında bir erkek kardeşe sahiptir. Evin tek kızıdır. Damla Altun’un babası aile hekimi doktoru, annesi ise bir hastahanede sağlık bakım hizmetleri müdürü olarak görev yapmaktadır. Annesi önceden hemşire olarak görev yapmıştır. Damla Altun’un sevdiği diziler şöyledir; Aşk-ı Memnu ve Yaprak Dökümü. En sevdiği yabancı diziler ise Breaking Bad Prison Break, Walking Dead, Game of Thrones ve Shameless’tir. Damla Altun, Fenerbahçeli olduğunu söylemiştir. 

Damla Altun’un Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Damla Altun’un boyu 1.68 kilosu 62’dir.

Damla Altun’un Burcu Nedir?

Damla Altun, 25 Kasım doğumlu olduğundan dolayı Yay burcudur.

Damla Altun’un Sevgilisi Kimdir?

Sosyal medya ve YouTube videolarında sevgilisini görmekteyiz. Damla Altun’un sevgilisi ise Uğur Şengül’dür. 

Damla Altun’un Ne Mezunudur?

Damla Altun, İlköğretim ve Ortaokul eğitimini doğup büyüdüğü Bursa Şehri’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimi ise, Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Yeni Medya bölümünden mezunudur. 2017 senesinde mezun olmuştur.

YouTuber Kariyeri Ne Zaman Başlamıştır?

İlk Youtube video kanalını 2016 senesinde açan Damla Altun, 2017 senesinin Nisan ayında ise aktif olarak kanalına video eklemeye başlamıştır. Genelde video kanalında Makyaj, moda, bakım dışında challenge, alışveriş, cilt bakımı, kombin, vlog ve daha bir çok içerik ile paylaşımlarını sürdürmektedir. İlk olarak 1 dakikalık makyaj videoları ile başladığı yayın yaşamını ardından çeşitlendirmiştir. Şuan itibariyle YouTube Kanalında 632 bin abonesi mevcuttur.

Damla Altun Sosyal Medya 

Damla Altun’un Instagram hesabı olan @damlaaltun’un 494 bin takipçisi mevcuttur. Twitter hesabında ise 21 bin takipçisi bulunmaktadır. 

Adı Soyadı:
Damla Altun
Meslek:
Youtuber
Doğum Tarihi:
25 Kasım 1992
Boyu:
1.68 cm
Kilosu:
62 kg
Göz Rengi:
Kahverengi
Sevgilisi:
Uğur Şengül
Burcu:
Yay
Eğitimi:
Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi
Doğum Yeri:
Bursa
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.