Cumali Akgül kimdir, Cumali Akgül kaç yaşında?

06.11.2021
304
Cumali Akgül kimdir, Cumali Akgül kaç yaşında?

Cumali Akgül kimdir, biyografi bölümünde Cumali Akgül biyografi sayfası ile karşınızdayız. Cumali Akgül kaç yaşında?, Cumali Akgül memleketi neresi, Cumali Akgül facebook, Cumali Akgül nereli, Cumali Akgül instagram, Cumali Akgül ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Cumali Akgül kimdir? başlığımızın detayları..

Cumali Akgül Kimdir – Cumali Akgül Biyografi

1986 senesinde Iğdır’da dünyaya gözlerini açan Cumali Akgül, evli ve dört çocuk babasıdır. Daha önce defalarca Survivor’a başvuru yapan fakat kabul edilmeyen Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 günlük yürüme macerasınden sonra Beyazıt Öztürk’ün ısrarları ile Survivor 2018 Gönüllüler takımının yarışmacısı oldu.

Iğdır’ın Suveren Köyü’nden Cumali Akgül, Survivor yarışması için müracaatta bulundu. Müracaat ettikten sonra dikkat çekmek için bir hafta önce Iğdır’dan yola çıkan Cumali Akgül, Kars’a, ulaştı. Kars’tan Erzurum’a hareket eden Akgül, yürüyüşünü yarışmanın yayına girdiği televizyon kanalının önünde sonlandırdı.Cumali Akgül Iğdır’dan İstanbul’a 50 gün boyunca hemen hemen 1600 km yol yürüyerek geldi. Survivor’a aşık olduğunu iddia eden Akgül, katıldığı Beyaz Show’a katıldı. Beyazıt Öztürk’ün ve Beyaz Show seyircisinin ısrarına dayanamayan Acun Ilıcalı, Cumali Akgül’ü Survivor kadrosuna dahil etti.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.