Çok Güzel Hareketler 2 Oyuncusu Didem Ruhi Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

25.10.2021
241
Çok Güzel Hareketler 2 Oyuncusu Didem Ruhi Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Çok Güzel Hareketler 2 Oyuncusu Didem Ruhi Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?, biyografi sitemizde, Çok Güzel Hareketler 2 Oyuncusu Didem Ruhi Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? başlığı altında makale bir araya getirdik. Çok Güzel Hareketler 2 Oyuncusu Didem Ruhi Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? biyografisi yazımızda…

Çok Güzel Hareketler 2 Oyuncusu Didem Ruhi Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza ÇGHB 2 kadrosunda bulunan bulunan Didem Ruhi ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. BKM Mutfak oyuncusu Didem Ruhi ile ilgili çok sayıda araştırılan konu var. Boyu, kilosu ve burcu gibi bilgiler arama motorlarında çok fazla aranıyor. Yine de şunu baştan belirtmekte yarar var. Çok Güzel Hareketler 2 alt yapı oyuncuları pek röportaj vermediğinden haklarında bilgi de çok yer almıyor. Hem bu yazımıza hem de diğer BKM oyuncuları ile alakalı yazılarımıza sonradan eklemeler yapabiliriz.

Didem Ruhi Kimdir Ve Nerelidir?

Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu Didem Ruhi kim? Esasen nereli? Kaç yaşında? Boyu, burcu ve kilosu. Facebook, İnstagram ve Twitter adresi. Hakkında ayrıntılı bilgiler içeren biyografi yazısı. Vikipedi bilgileri.

Kaç Yaşında?

Didem Ruhi 26 Ocak 1991’de Ankara’da dünyaya geldi.
ODTÜ Koleji mezunudur.
Başkent Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği’nden mezun olduktan sonra çocukluk hayali olan oyunculuğu meslek edinme kararı aldı. Ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde de 1 yıl boyunca oyunculukla alakalı eğitim aldı.

Yer Aldığı Tiyatrolar

2012 senesinde Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk bölümünü kazandı.
2016’da buradan mezun olduktan sonra Ankara Devlet Tiyatrosu’nda 2 sene çeşitli oyunlarda yer aldı.
Ayrıca Ankara Devinim Tiyatrosu gibi özel tiyatrolarda da bazı oyunlarda rol aldı.
2019 senesinde İstanbul’a geldi ve bir süre çevirmenlik yaptıktan sonra Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu ve hala orada bulunmaktadır.
Esasen Ankaralıdır.

Sahne Aldığı Bazı Tiyatro Oyunları

2017 – İhanet

2017 – Zincire Vurulmuş Prometheus

2017 – Tiyatro Makinesi

2016 – Felatun Bey ve Rakım Efendi

Boyu Ve Kilosu

Stand Talents menajerlik ajansına kayıtlı olarak kariyerini sürdüren oyuncunun ne yazık ki boy ve kilosu bilinmemekte. Bazı sitelerde 1.72 boyunda ve 65 kilo yazılmış fakat bu pek olabilecek görünmüyor.

Burcu Ne?

Kova burcudur. Sevgilisi çalışma arkadaşı oyuncu Talha Karcı’dır. Ana dili gibi İngilizce bilmektedir. Oldukça güzel bir sese sahiptir. Geçmişte çeşitli denemeleri olmuş. Dinlemenizi öneririz. Son zamanlarda Facebook kullanmasa da İnstagram ve Twitter’ı aktif olarak kullanmaktadır. Bu yazının hazırlandığı esnada Twitter’da 895 takipçisi, İnstagram’da 18.400 takipçisi bulunmaktadır.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/didolitaa/

Twitter Adresi https://twitter.com/ddidolita

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.