Claudia Romani kimdir, Claudia Romani kaç yaşında?

05.11.2021
62
Claudia Romani kimdir, Claudia Romani kaç yaşında?

Claudia Romani kimdir, biyografi bölümünde Claudia Romani biyografi sayfası ile karşınızdayız. Claudia Romani kaç yaşında?, Claudia Romani memleketi neresi, Claudia Romani facebook, Claudia Romani nereli, Claudia Romani instagram, Claudia Romani ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Claudia Romani kimdir? başlığımızın detayları..

Claudia Romani Kimdir – Claudia Romani Biyografi

Claudia Romani,14 Nisan 1982’de  L’Aquila , İtalya’da doğmuştur.Daha sonra Danimarka’ya taşınarak eğitimi İngiltere’de tamamlamıştır.

Başladığı modellik ve Reklam kapaklarıyla ün kazanan Claudia Romani 2006 senesinde uluslar arası güzellik müsabakasında birinci seçildi. Bir çok marka da yüz olan Claudia Romani Samsung, Toyota veFord’un reklamlarında oynamıştır.

 Claudia Romani, Gran Fondo Giro D’Italia aracılığıyla tertip edilen bisiklet yarışı için sunuculuk yapmıştır.Televizyon Programlarında da sunuculuk ve konuk olarak programlara da birden çok kez katılmıştır.Claudia Romani için İtalyan ikoncan da diyebiliriz.Futbolla da ilgilenen Claudia ,İtalya Seria A takımlarından Milan’ın Fanatiğidir.  bunun yanı sıra vejetaryendır.2010 senesinden beri Miami, Florida Yaşamaktadır.

 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.