Cindy Kimberly kimdir, Cindy Kimberly kaç yaşında?

05.11.2021
489
Cindy Kimberly kimdir, Cindy Kimberly kaç yaşında?

Cindy Kimberly kimdir, biyografi bölümünde Cindy Kimberly biyografi sayfası ile karşınızdayız. Cindy Kimberly kaç yaşında?, Cindy Kimberly memleketi neresi, Cindy Kimberly facebook, Cindy Kimberly nereli, Cindy Kimberly instagram, Cindy Kimberly ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Cindy Kimberly kimdir? başlığımızın detayları..

Cindy Kimberly Kimdir – Cindy Kimberly Biyografi

1998 Hollanda doğumlu Cindy Kimberly, yarı İspanyol yarı Endonezyalı.Bekar bir anne aracılığıyla büyütüldü ve çok genç yaşta New Amsterdam’dan Costa Blanca, İspanya’ya taşındı. Sosyal medya aracında ünlü olmadan önce İspanya’da çocuk bakıcısı olarak çalışıyordu. ve saatte 2,90 Euro kazanıyordu. Cindy Kimberly, İspanyolca, İngilizce, Hollandaca ve diğer Asya dillerini akıcı bir biçimde konuşabilmektedir.

Dünyaca ünlü Rus model Irina Shayk’a benzerliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Cindy Kimberly İnstagram hesabından paylaşımı yaptığı resimler ve kendi fotoğraflarına çizmiş olduğu kara kalem çalışmaları ile güzelliğini ön plana çıkarmış ve Justin Bieber’in dikkatini çekmeyi başarmıştır.

7 Aralık 2015 tarihinde, Justin Bieber Instagram hesabında Cindy Kimberly’in resmini “Bu kim Aman Tanrım!” başlığıyla paylaşımı yaptı ve bir gecede ünlü oldu. Keşfedilmesiyle birlikte modellik ajansları peşinden koşmaya başladı. Cindy  bunlardan biriyle anlaşma imzaladı. Modellik yapmaya başladı. Kısa zamanda şöhret basamaklarını üçer üçer tırmanan Cindy Kimberly, bunun bunun yanında Instagram’da bi hayli popüler 6.4 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır.

 Cindy 2015 senesinde bir süre Justin Bieber ile çıktı. 2016 senesinde Xavier Serrano. 2016 senesinde model, Neels Visser ile çıkmaya başlamış, fakat birlikteliği 2018 senesinde son bulmuştur.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.