Çilem Akar kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
702
Çilem Akar kimdir, nereli, kaç yaşında?

Çilem Akar Kimdir, biyografi sitemizde Çilem Akar ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Çilem Akar kaç yaşında?, Çilem Akar memleketi neresi, Çilem Akar evi nerede, Çilem Akar nereli, Çilem Akar instagram, Çilem Akar ile alakalı her detay yazımızda..

Çilem Akar Biyografi

Youtuber, sosyal platform fenomeni ve öğretmen Çilem Akar 13 Temmuz 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Tam adı Çilem Suna Akar’dır.  

Çilem Akar kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Trabzonlu bir anne ve Diyarbakırlı bir babaya sahip olan genç fenomen öğrenimine İstanbul Avcılar’da başladı. Memet Baydar Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Eskişehir Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde sürdürdü. Ardından Uludağ Üniversitesi İngiliz Dili Bölümünde yüksek lisans yaptı.

İspanyolca ve İngilizce dillerini konuşmaktadır. Dizi izleme, kitap okuma, yüzme sporları, dans etme ve gezi tutkunu olan fenomen Roma, Almanya, Fransa ve İspanya’da geziler ve turlar düzenledi.  En sevdiği ülke İspanya’dır.

Çilem Akar boy kilo yaş hayatı ve biyografi bilgileri

Köpeği Çilek ile güzel vakit geçiren ve üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışan Çilem Akar sevgilisi Soner’dir. Çilem Akar boyu 1.75 cm kilosu 55 kg ve burcu Yengeç.  

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.