Çilem Akar kimdir, Çilem Akar kaç yaşında?

06.11.2021
163
Çilem Akar kimdir, Çilem Akar kaç yaşında?

Çilem Akar kimdir, biyografi bölümünde Çilem Akar biyografi sayfası ile karşınızdayız. Çilem Akar kaç yaşında?, Çilem Akar memleketi neresi, Çilem Akar facebook, Çilem Akar nereli, Çilem Akar instagram, Çilem Akar ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Çilem Akar kimdir? başlığımızın detayları..

Çilem Akar Kimdir – Çilem Akar Biyografi

 1994 İstanbul doğumlu Çilem Akar’ın annesi Trabzon,babası ise Diyarbakırlıdır. İlkokulu ve ortaokulu Cihangir İlköğretim Okulu’nda, lise birinci sınıfı Avcılar Lisesinde 2,3,4. sınıfları ise Memet Baydar Lisesi’nde okudu. Liseden sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümününden mezun olduktan sonra Uludağ Üniversitesi’nde İngiliz Dili üzerine yüksek lisans yapmaktadır.

Ayrıca sevgilisi Soner‘le Eskişehir’de tanışmıştır. Şu andaki mesleği bir üniversitede öğretim görevlisidir. Hazırlık öğrencilerine ingilizce dersleri vermektedir. Akıcı bir biçimde İngilizce ve İspanyolca konuşmaktadır.Şimdiye kadar kendisi 4 kere yurt dışına çıkmıştır. Bunların iki tanesi kendi çabaları ile ve diğer iki çıkışıda erasmus aracılığıyla olmuştur. İspanya Fransa Almanya ve Roma gittiği ülkelerden yalnızca bazılarıdır.

Youtube’ye video yüklemeye erasmus ile gittiği  Barselona’da karar vermiştir.Youtube’da paylaşımı yaptığı enteresan içerikleriyle geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü Youtuber Çilem Akar, yabancı dil  videolar çekip paylaşımı yaptığı kanalında 400 bin abonesi var.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.