Cihan Şimşek Kimdir? Kaç Yaşında? Evli Mi? Kardeşlerim Oğulcan Boyu

28.10.2021
721
Cihan Şimşek Kimdir? Kaç Yaşında? Evli Mi? Kardeşlerim Oğulcan Boyu

Cihan Şimşek Kimdir? Kaç Yaşında? Evli Mi? Kardeşlerim Oğulcan Boyu, biyografi sitemizde, Cihan Şimşek Kimdir? Kaç Yaşında? Evli Mi? Kardeşlerim Oğulcan Boyu başlığı altında makale bir araya getirdik. Cihan Şimşek Kimdir? Kaç Yaşında? Evli Mi? Kardeşlerim Oğulcan Boyu biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Cihan Şimşek Kimdir? Kaç Yaşında? Evli Mi? Kardeşlerim Oğulcan Boyu

Cihan Şimşek kimdir? Kaç yaşında? Esasen nereli? Evli mi? Evlendi mi? Eşi kim? Burcu ne? Tüm bu soruların yanıtları şu aralar Kardeşlerim dizisi seyircileri aracılığıyla merak ediliyor. Kardeşlerim dizisi oyuncuları içinde bulunan Cihan Şimşek’in geçmişte yer aldığı diziler ve filmleri de merak konusu olmuş durumda. Oyuncunun boyu ve kilosu gibi bilgileri de merak edilmekte. Bu nedenle siz değerli okurlarımız için oyuncu ile ilgili ayrıntılı bilgiler içeren bir biyografi yazısı bir araya getirdik.

Elbette ki zamanla yeni gelişmeler de ortaya çıkabilir. Oyuncu röportaj verdikçe kendisini daha da yakında zamandan tanıma fırsatımız olacaktır. Bundan dolayı önümüzdeki günlerde yazımızda düzenlemeler ve güncellemeler yapabileceğimizi şimdiden hatırlatalım. İşte Cihan Şimşek’in yaşamı!

Cihan Şimşek Kimdir? Kaç Yaşında?

Cihan Şimşek, 6 Ağustos 1992 Almanya, Bad Säckingen doğumlu Türk oyuncudur. Tam adı Turan Cihan Şimşek. Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. 16 yaşında hiç aklında yokken menajeri Ayça Irgan sektöre adım atmasını sağlamıştır.

Cihan Şimşek Oynadığı Diziler Ve Filmler

İlk oyunculuk deneyimi 2009 senesinde ekrana gelen ‘Bez Bebek’ dizisiyle yaşadı.
Bez Bebek dizisinde Selim rolünü canlandırarak tanınmaya başladı. 2010 senesinde Adanalı dizisinde konuk oyuncu olarak Cem kişiliği ile yer almıştır.
Disney Channel Türkiye’de yayına giren Zil Çalınca dizisinde Metehan rolünde başrolde oynamıştır. Turan Cihan Şimşek, başrolünde olduğu Zil Çalınca ile birlikte Türkiye’de daha fazla tanınmayı başarmış ve tanınan bir oyuncu haline gelmeye başlamıştır.
Dizinin bir parçası olarak çekilen Zil Çalınca Avı isimli Disney Channel’ın TV filminde Metehan kişiliğiyle başrolde oynamıştır. 2012’de Canımın İçi dizisinde konuk oyuncu olarak Berke rolünü oynamıştır.
Yine aynı yılda Herkese Merhabalar Hayat dizisinde konuk oyuncu olarak Rüzgar kişiliğini canlandırmıştır.
Daha sonra 2013’te TRT1’de yayına giren Bir Yastıkta dizisinde Poyraz kişiliğini oynamıştır.
Aynı yıl yine TRT1’de yayına giren Beni Böyle Sev dizisinde Deniz kişiliği ile seyircilerin karşına çıkmıştır.
Beni Böyle Sev bittikten sonra Star’da yayına giren Medcezir dizisinde Ali kişiliğini canlandırmıştır.
Zil Çalınca dizisinden sonra Medcezir dizisinde hayat verdiği Ali kişiliği aracılığıyla daha da fazla hayran kitlesi elde etmiştir.
2016 senesinde TRT1 TV sineması Suda Balık filminde Mert kişiliğini canlandırarak ilk defa kötü bir karaktere hayat vermiş oldu.
Yine 2016’da Star’da yayına giren Hanım Köylü isimli dizide Cüneyt kişiliğine hayat vermiştir.
2017 senesinin Mayıs ayında vizyona giren, Büşra Yılmaz’ın aynı adlı hikayesinden sinemaya bir araya getirilen ‘4N1K’ filminde oynadığı Sinan kişiliğiyle ilk kez sinemaseverlerle buluştu.
Daha sonra 4N1K 2, Geçmiş Olsun, Hayalet:3 Yaşam, 4N1K 3-Düğün ve Düş Peşine sinema filmlerinde ve Başımız Belada, Sabahlar Olmasın TV filmlerinde başrol oynadı. Günümüzde atv ekranlarında yayımlanmakta olan Kardeşlerim dizisinde Oğulcan Eren kişiliğine hayat vermektedir. Genç yetenek dizi ve film oyunculuğu kariyerinin bunun yanında bunun yanı sıra Krispi, Haribo, Eti Cin, Genç Turkcell ve Paşabahçe gibi bir çok önemli markaların reklamlarında da yer almıştır. Ayca Irgan menajerlik ajansına kayıtlı olarak yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Kardeşlerim Oğulcan Eren Kimdir?

18 yaşında. Komik, keyifli, öz güveni yüksek bir çocuk. Aşık olduğu kız için her türlü çılgınlığı yapıp, engel tanımayacak keyifli bir aşık, iyi bir dost, kuzeni Ömer için iyi bir sırdaş.

Cihan Şimşek Evli Mi?

Cihan Şimşek bu yazının hazırlandığı sırada halen evlenmemiştir. Bir röportajında Sevgilisi Sinem Şimşek ile önümüzdeki yaz evlenmeyi düşündüklerini belirtmiştir.

Başarılı oyuncu şimdilerde İstanbul’da yaşamaktadır. İki kız kardeşi mevcuttur. Fenerbahçe futbol takımını tutmaktadır. Boş zamanlarında bilgisayar oyunları, futbol ve basketbol oynamayı çok seviyor. Aslan burcu detaylarını taşımaktadır. 1.70 metre boyunda ve 60 kilodur. Esasen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Sosyal medya aracında görüldüğü kadarı ile yalnızca İnstagram kullanan oyuncunun bu yazının hazırlandığı sırada mavi tıklı resmi İnstagram adresinde 976.000 takipçisi bulunmaktadır. Kardeşlerim dizisinin yeni bölümleri yayınlandıkça da bu sayının bir milyonu aşması beklenmektedir.

İnstagram Adresi tcihansimsek

Yer Aldığı Projeleri

Kardeşlerim (Dizi) 2021
4N1K 3 – Düğün (Sinema) 2021
Hayalet: 3 Yaşam (Sinema) 2020
Geçmiş Olsun (Sinema) 2019
Sabahlar Olmasın (Tv Filmi) 2019
Başımız Belada (Tv Filmi) 2019
4N1K / 2 (Sinema) 2017-2018
4N1K (Dizi) 2018 – 2019
Hanımköylü (Dizi) 2016
Suda Balık (TV Filmi) 2106
Med Cezir (Dizi) 2015
Beni Böyle Sev (Dizi) 2014
Bir Yastıkta (Dizi) 2013
Zil Çalınca (Dizi) 2012-2013
Bez Bebek (Dizi) 2008-2009

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.