Cihan Emre (Cioman) kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
124
Cihan Emre (Cioman) kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Cihan Emre (Cioman) kimdir?, biyografi sitemizde Cihan Emre (Cioman) kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cihan Emre (Cioman) kimdir? kaç yaşında?, Cihan Emre (Cioman) kimdir? memleketi neresi, Cihan Emre (Cioman) kimdir? evi nerede, Cihan Emre (Cioman) kimdir? nereli, Cihan Emre (Cioman) kimdir? instagram, Cihan Emre (Cioman) kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Cihan Emre (Cioman) kimdir? Biyografi

Cihan Emre (Cioman) nereli? Kaç yaşında?

Cihan Emre (Cioman) kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Cihan Emre (Cioman) sevgilisi? Tiktok Fenomeni Cihan Emre (Cioman) kim? Tiktok cioman yaşı, cioman boyu? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Cihan Emre (Cioman) yaşamı ve biyografisi

Cihan Emre (Cioman) Türk tik tok fenomenidir. Sosyal medya fenomeni Cihan Emre tik tok üzerinden paylaşımı yaptığı video içerikleri ve paylaşımları ile poüler oldu ve tanımaya başladı.

Cihan Emre (Cioman) 1998 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Memeleketi aslen Adana’dır. Instagram ve Tiktok paylaşımlarında uzun boylu olan Cihan Emre (Cioman) boyu 1.88 cm kilosu 62 kg ve burcu Oğlak’tır.

Cihan Emre (Cioman) sevgilisi

Cihan Emre (Cioman) Ece Ronay ile çekilen videolarıda bulunmaktadır. Sosyal medya dünyasının ünlü simalarında ve Tiktok üzerinden çektiği videolarla kısa bir sürede tanınan Cihan Emre (Cioman) çok geniş bir takipçiye sahiptir. Sahip olduğu sosyal platform kanalları ile gün geçtikçe sayısını arttıran genç fenomen Tiktok’ta büyük bir takipçi kitlesine hitap etmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.