Çiğdem Ceylan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
144
Çiğdem Ceylan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Çiğdem Ceylan kimdir?, biyografi sitemizde Çiğdem Ceylan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Çiğdem Ceylan kimdir? kaç yaşında?, Çiğdem Ceylan kimdir? memleketi neresi, Çiğdem Ceylan kimdir? evi nerede, Çiğdem Ceylan kimdir? nereli, Çiğdem Ceylan kimdir? instagram, Çiğdem Ceylan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Çiğdem Ceylan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Çiğdem Ceylan
Doğum tarihi: 29 Temmuz 1987
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.67 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Yengeç
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Sunucu, Haber Spikeri, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Çiğdem Ceylan nereli? Kaç yaşında?

Çiğdem Ceylan kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, kaç doğumlu, erkek arkadaşı, sevgilisi, boyu, kilosu, burcu, makyajsız? Hangi kanalda, hangi takımlı? Çiğdem Ceylan eski hali, estetik oldu mu, estetiksiz hali? Evli mi, eşi, kiminle evlendi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Çiğdem Ceylan yaşamı ve biyografisi

Çiğdem Ceylan Türk Spor spikeri, haber spikeri ve sunucudur. Aynı zamanda fenomendir. En büyük çıkışını A Spor ekranlarında sunduğu spor bültenleri ile yaptı.

Çiğdem Ceylan eski hali, estetik oldu mu, estetiksiz hali

Çiğdem Ceylan 29 Temmuz 1978 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Aile kökeni olarak Bulgar göçmeni Karadenizlidirler. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Çiğdem Ceylan Ümraniye Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite yaşamına İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonomi Bölümü’nde sürdü.

Mesleki kariyerine Uluslararası Sermaye Piyasaları ve Ticari Bankacılık alanlarında görev alarak başladı. Medya ve televizyon dünyasına adım atmadan önce “Başkent İletişim Akademisi’ nden Spikerlik Sunuculuk ve Diksiyon eğitimi aldı. Çiğdem Ceylan birebir özel eğitimler de aldı. Bu eğitmenlerden bazıları ise şöyle; TRT spikeri Çağatay Gökmen, Fulin Arıkan. Ankara Devlet Konservatuvarı Opera sanatçısı Hülya Kazan gibi isimlerden spikerlik, ses, diksiyon eğitimi aldı.

Çiğdem Ceylan biyografi

Profesyonel iş yaşamına ilk kez “Dünya Gazetesi” bünyesinde bulunan “Dünya Ekonomi TV’de”  “Ekometre” ve “Çalışma Hayatı” adlı programları hazırlayıp sundu. Kısa bir süre sonra A Spor ve A Haber’ e spor spikeri olarak transfer oldu. A Spor ekranlarında “Akşam Sporu” ve “Son Sayfa” adlı programları sunan Çiğdem Ceylan bunun bunun yanında “Sabah Sporu” programını da sundu.

Futbol aşığı ve seyahat tutkunu Çiğdem Ceylan bekar olup, estetik yaptırmamıştır, şimdilerde yotube kanalı üzerinden keyifli video içerikleri paylaşmaktadır. 

Çiğdem Ceylan hangi TV kanallarında çalışıt?

  • 2020 A Spor
  • 2020 A Haber
  • 2017 Dünya Ekonomi TV
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.