Çiğdem Akdemir, nereli, kaç yaşında?

03.02.2022
2.375
Çiğdem Akdemir, nereli, kaç yaşında?

Çiğdem Akdemir, biyografi sitemizde Çiğdem Akdemir ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Çiğdem Akdemir kaç yaşında?, Çiğdem Akdemir memleketi neresi, Çiğdem Akdemir evi nerede, Çiğdem Akdemir nereli, Çiğdem Akdemir instagram, Çiğdem Akdemir ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Çiğdem Akdemir Biyografi

Çiğdem Akdemir kimdir, nereli, kaç yaşında?

Çiğdem Akdemir çevirmen, haber spikeri ve sunucudur. 12 Haziran 1985 tarihinde İstanbul’da  dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 36 yaşındadır.

Çiğdem Akdemir yaşamı ve biyografisi

Çiğdem Akdemir 12 Haziran 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Okan Üniversitesi Çevrebilim bölümden mezun oldu.

Çiğdem Akdemir çalışma yaşamına NTV dış haberler departmanında stajyer olarak adım attı. Ardından çevirmenlik, seslendirme ve haber spikerliği yapmaya başladı. Bengütürk kanalında çalıştı. Birçok röportaj  gerçekleştirdi. Tele 1 ekranlarında haber bülteni sundu.

Bu süreci ardından KRT TV ekranlarında spiker ve sunucu olarak sürdürdi ve Söz Meclisi programı sundu.

Çiğdem Akdemir boy kilo ve hangi burç?

Çiğdem Akdemir boyu 1.72 cm kilosu 58 kg ve burcu İkizler.

Çiğdem Akdemir eşi, evli mi, kiminle evli, sevgilisi?

Çiğdem Akdemir bekar olup şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

KRT TV spikeri ve sunucusu Çiğdem Akdemir Çiğdem Akdemir alevi mi, KRT den ayrıldı mi, evli mi, eşi, kiminle evli, babası kimdir, nereli? Çiğdem Akdemir kimdir biyografi detayları, kısaca yaşamı, vikipedi kaynaklı detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.