Çiçek Nuroğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
1.834
Çiçek Nuroğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Çiçek Nuroğlu kimdir?, biyografi sitemizde Çiçek Nuroğlu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Çiçek Nuroğlu kimdir? kaç yaşında?, Çiçek Nuroğlu kimdir? memleketi neresi, Çiçek Nuroğlu kimdir? evi nerede, Çiçek Nuroğlu kimdir? nereli, Çiçek Nuroğlu kimdir? instagram, Çiçek Nuroğlu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Çiçek Nuroğlu kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Çiçek Gülsen
Doğum tarihi:  1974
Doğum yeri:  İstanbul
Boyu: Bilinmiyor
Kilo:  Bilinmiyor
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Evli (Mehmet Ali Nuroğlu ile)
Meslek:  Astrolog
İnstagram hesabı için tıklayın.

Çiçek Nuroğlu nereli? Kaç yaşında?

Çiçek Nuroğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, yaşı, boyu kaç? Mehmet Ali Nuroğlu eşi kim? Çiçek Nuroğlu astroloji dışında, yer aldığı diziler, çocuğu var mı? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Çiçek Nuroğlu yaşamı ve biyografisi

Çiçek Nuroğlu Türk Astrolog. Türk dizi ve sinema oyuncusu Mehmet Ali Nuroğlu’nun eşidir. Mehmet Ali Nuroğlu’nun bir dönem birlikte olduğu Selin Şekerci’den ayrılmasının sonrasında Çiçek Gülsen ile buluştu. Bu birliktelik 2011 senesinde evliliğe dönüştü.

Çiçek Nuroğlu 1974 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Lise ve üniversite eğitimini bitirdiktan sonra astroloji alanına yöneldi ve bu alanda gereken tüm eğitimleri aldı.

Kariyerine Astrolog olarak başladıktan sonra alanında çok fazla diploma ve sertifikalara yer verdi. Bugün kendi adını taşıyan Astrolog Çiçek Nuroğlu ile yaşamına devam eden Çiçek Nuroğlu özel yaşamında oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu ile 2011 senesinde evlendi.

Oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu bir dönem Selin Şekerci ile birlikteydi. Lakin ardından Çiçek Nuroğlu ile bir araya gelerek kısa bir süre sonra bu birlikteliklerini evlilikle taçlandırmışlardı. Mehmet Ali Nuroğlu ve Çiçek Nuroğlu 2013 senesinde magazin dünyasında sürekli olarak kavgaları ile gündeme gelmişlerdir.

Günümüzde yaşamını hem Bodrum hem de İstanbul’da ilerleten Çiçek Nuroğlu evli fakat çocuğu yoktur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.