Charli D’Amelio kimdir, Charli D’Amelio kaç yaşında?

05.11.2021
53
Charli D’Amelio kimdir, Charli D’Amelio kaç yaşında?

Charli D’Amelio kimdir, biyografi bölümünde Charli D’Amelio biyografi sayfası ile karşınızdayız. Charli D’Amelio kaç yaşında?, Charli D’Amelio memleketi neresi, Charli D’Amelio facebook, Charli D’Amelio nereli, Charli D’Amelio instagram, Charli D’Amelio ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Charli D’Amelio kimdir? başlığımızın detayları..

Charli D’Amelio Kimdir – Charli D’Amelio Biyografi

2004 senesinde ABD, Norwalk doğumlu Charli D’Amelio bir Amerikan sosyal platform kişiliği ve dansçısıdır. ilk paylaşımı yaptığı videolarda genelde, orjinal koreografi, montajlar ve dudak senkronları ile yaptığı danslarla dikkatleri üzerine çekmiştir. Kanalında Chase Hudson ve Maximo Rivano gibi başarılı popüler TikTok içerik oluşturucuları ile birlikte videolar da yayınlamıştır.

2019 senesinin Haziran ayında Tiktok kanalına videolar yüklemeye başlayan Charli D’Amelio  Ağustos 2020 itibariyle, sosyal video paylaşım uygulaması TikTok’ta 80.5 milyon takipçisi mevcuttur. New York Times aracılığıyla “TikTok’un hükümdar kraliçesi” olarak adlandırıldı. Platformda en fazla takip edilen kişidir.

Charli D’Amelio TikTok grubu The Hype House’un üyesidir. 2020 senesinin ocak ayında, yetenek ajansı UTA ile anlaşma imzalamıştır.

Charli’nin kız kardeşi Dixie 18 yaşında, fakat ikiz kardeş kadar çok benziyorlar. Dixie’nin 34,9 milyon takipçisi ile TikTok’ta büyük bir takipçisi var. Ayrıca dans ve dudak senkronizasyonu videoları da yayınlıyor.

Charli D’Amelio 2019 senesinden bu yana kendisi gibi tiktok dünyasının başarılı yayıncılarından olan Chase Hudson ile birlikteliğini sürdürmektedir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.