Chaby Han kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
665
Chaby Han kimdir, nereli, kaç yaşında?

Chaby Han Kimdir, biyografi sitemizde Chaby Han ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Chaby Han kaç yaşında?, Chaby Han memleketi neresi, Chaby Han evi nerede, Chaby Han nereli, Chaby Han instagram, Chaby Han ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Chaby Han Biyografi

Chaby Han yaş, kimdir, dini, kaç yaşında, sevgilisi, instagram, twitter hesapları, boyu, Ayla filmi dışında yer aldığı diziler, evli mi, Chaby Han Gülce evlendi mi?

Chaby Han kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu, oynadığı diziler, sevgilisi Boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

Chaby Han 15 Haziran 1992 senesinde Güney Kore’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Kore’de başladı. 15 yaşında babasın mesleği nedeni ile İstanbul’a yerleşti. Bir daha da ayrılmadı. Lise senelerından sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünde sürdürmeye başladı.

Chaby Han Gülce evlendi mi

Koreli Chaby Han fenomen olmasının yanında oyunculuk kariyerinde de yükseliş yaşadı. 2016 senesinde ilk kez Kertenkele Yeniden Doğuş dizi filminde rol alarak ekran deneyimini gerçekleştirdi. Beyazperde de ilk kez 2017 senesinde Ayla sinema filminde Sung Joon rolüne hayat verdi. 2020 Tutunamayanlar ve Menajerimi Ara dizilerinde Chaby Han olarak rol alan isim oldu. Chaby Han 2021 senesinde Exxen platformunda Buraların Yabancısı programı sunucuları içinde yerini aldı.

Chaby Han dini

2018 senesinde Doğa İçin Çal 10 – İki Keklik, Dere Geliyor Dere şarkısını seslendirdi. 2019 senesinde Magazinn.com En kaliteli Youtuber ve aynı yıl İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü aracılığıyla Yılın en iyi youtuber (the Best Youtuber of Year) ödülüne layık görüldü.

Chaby Han kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, dizileri, sevgilisi

2011 Burada Laf Çok programına katıldı. 2015 senesinde ATV ekranlarında Elin Oğlu programında sunuculuk yaptı. Aynı yıl Beyaz Show programında yer aldı. 2020 senesinde Eser Yenenler Show programına katıldı.

Müslüm Gürses hayranı olan Chaby Han boyu 1.70 cm kilosu 77 kg ve burcu İkizler.

Chaby Han dizileri ve filmleri

  • 2020 Menajerimi Ara (Chaby Han)
  • 2020 Tutunamayanlar (Chaby Han)
  • 2017 Ayla (Sung Joon)
  • 2016 Kertenkele Yeniden Doğuş
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.