Ceylan Çapa kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
244
Ceylan Çapa kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ceylan Çapa kimdir?, biyografi sitemizde Ceylan Çapa kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ceylan Çapa kimdir? kaç yaşında?, Ceylan Çapa kimdir? memleketi neresi, Ceylan Çapa kimdir? evi nerede, Ceylan Çapa kimdir? nereli, Ceylan Çapa kimdir? instagram, Ceylan Çapa kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ceylan Çapa kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ceylan Çapa
Doğum tarihi: 19 Haziran 1986
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.70 cm
Kilo: 45 kg
Burcu: İkizler
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Müzisyen
İnstagram hesabı için tıklayın

Ceylan Çapa nereli? Kaç yaşında?

Ceylan Çapa kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, sevgilisi, annesi, babası ailesi, doğum tarihi? Burak Özçivit eski sevgilisi Ceylan Çapa kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ceylan Çapa yaşamı ve biyografisi

Ceylan Çapa ünlü Celal Çapa ve Şebnem Çapa’nın kızıdır. Magazin dünyasında özel yaşamı ve sevgilileri ile gündeme geldi tanınmaya başladı.

Ceylan Çapa sevgilisi

Ceylan Çapa 19 Haziran 1986 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Pera Güzel Sanatlar Lisesi’ni bitirdiktan sonra Viyana’da müzik eğitimi aldı ve konservatuvar okudu. Piyano ve çello çalan Ceylan Çapa moda dünyasıyla da bi hayli alakalı yurt içive ülkeler arası moda defilelerini yakında zamandan takip etmektedir.

Ceylan Çapa mesleki kariyerinde bir dönem Fashion TV ekranlarında sunuculuk yaptı.2018 senesinde sosyal platform hesabı üzerinden kendi makyajsız fotoğrafını paylaşarak paylaşımının altına, “No make up böyle olur” notunu düşen Ceylan Çapa, 2019 senesinde da 32. yaşa 7 altın kural ile gündeme geldi. Ceylan Çapa 19 Haziran’daki 32’nci doğum gününü babası Celal Çapa ve annesi Şebnem Çapa ile birlikte Paris’te kutladı.

Ceylan Çapa boy kilo

Magazin dünyası haberlerinden hiç düşmeyen Ceylan Çapa bir dönem oyuncu Burak Özçivit, Engin Öztürk, Yalçın Ok ve Ece Erken’in eski eşi Serkan Uçar ile anıldı.  

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.