Ceyhun Kazancı kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
505
Ceyhun Kazancı kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ceyhun Kazancı Kimdir, biyografi sitemizde Ceyhun Kazancı ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ceyhun Kazancı kaç yaşında?, Ceyhun Kazancı memleketi neresi, Ceyhun Kazancı evi nerede, Ceyhun Kazancı nereli, Ceyhun Kazancı instagram, Ceyhun Kazancı ile alakalı her detay yazımızda..

Ceyhun Kazancı Biyografi

Ceyhun Kazancı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ceyhun Kazancı Beşiktaş’ın Temmuz 2021 tarihi itibari ile yeni futbol direktörüdür. 1979 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. 42 yaşındadır. Passolig Genel Müdürüdür. Aynı zamanda Çaykur Rizespor yönetiminde Genel Sekreter olarak görev aldı.

Ceyhun Kazancı yaşamı ve biyografisi

Ceyhun Kazancı 1979 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Galatasaray Lisesini 1998 tarihinde bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde sürdürdü ve 2003 senesinde mezun oldu.

Ceyhun Kazancı boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi

Ceyhun Kazancı profesyonel olarak mesleki kariyerine 2011 senesinde Procas Sportif Danışmanlık Menajerlik şirketinde çalışarak adım attı. Ardından 2012 senesinde IMG Doğuş’ta stat ve arena projesinde direktör olarak görev aldı. 2013 senesinde Asset Sportif’te 1 yıl genel menajer asistanlığı görevinde bulundu.

2016 senesinde Passolig Genel Müdürü olarak çalışmaya başladı. Aynı zamanda Çaykur Rizespor yönetiminde Genel Sekreter olarak görev alan isim oldu. Ceyhun Kazancı  Temmuz 2021 tarihinde Beşiktaş’ın siyah beyazlı futbol takımının yeni ve çiçeği burnunda futbol direktörü oldu.

Ceyhun Kazancı boy, kilo ve hangi burç?

Ceyhun Kazancı boyu, kilosu, burcu güncellenecektir.

Ceyhun Kazancı hangi takımlı?

Ceyhun Kazancı’nın geçmişten bu güne siyah beyazlı Beşiktaş taraftarı olduğu söylenmektedir.

Ceyhun Kazancı ne iş yapıyor, serveti?

Ceyhun Kazancı mesleki kariyerine ilişkin bilgiler yukarıda bulunmaktadır. Lakin serveti ile ilgili bir rakam telaffuz etmek olabilecek değildir.

Ceyhun Kazancı evli mi, kiminle evli, eşi?

Ceyhun Kazancı özel yaşamı, sevgilisi, evli mi, eşi kimdir gibi sorular internet kaynaklarında yer alamamaktadır. Ceyhun Kazancı kimdir, kaç yaşında, nereli, Ceyhun Kazancı hangi takımlı, ne iş yapıyor Rizespor ve Beşiktaş’ta görev aldı. Ceyhun Kazancı yaşamı, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.