Ceyda Düvenci Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
302
Ceyda Düvenci Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ceyda Düvenci Kimdir?, biyografi sitemizde Ceyda Düvenci Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ceyda Düvenci Kimdir? kaç yaşında?, Ceyda Düvenci Kimdir? memleketi neresi, Ceyda Düvenci Kimdir? evi nerede, Ceyda Düvenci Kimdir? nereli, Ceyda Düvenci Kimdir? instagram, Ceyda Düvenci Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ceyda Düvenci Kimdir? Biyografi

Ceyda Düvenci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Ceyda Düvenci kızı, eşi kim? Güzel oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci kaç yaşında? Ceyda Düvenci ilk eşi kim? Evlilikleri, kızı Melisa, babası ve tüm detayları biyografimizde.

TV8 ekranlarında “Günaydın Doktor” programını Doktor Onur Kulaksızoğlu ile birlikte sunan oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci 16 Nisan 1977 senesinde Bursa’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenim yaşamı, çocukluk dönemleri dünyaya geldiğu Bursa’da geçer. Ceyda Düvenci babası televizyon ekranlarından tanıdığımız tiyatrocu ve oyuncu İsmail Düvenci’dir.  Aile kökeni aslen Selanik’tir. Bursa Anadolu lisesi ve Kadıköy Maarif Koleji ve Anadolu Lisesi mezunu olan Ceyda Düvenci üniversiteyi de İstanbul Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi bölümünde tamamlar.

Oyuncu bir babanın kızı olan Ceyda Düvenci’nin medya kariyeri ilk kez 1995 senesinde başlar. Lakin çıkışını Türkiye 3. Güzeli seçilmesi ile başlar. TV programlarında sunuculuk yapar ve dizilerde oynamaya başlar.

Ceyda Düvenci oyunculuk kariyeri ile birden fazla çalışmada başarılı ile anılırken bunun yanı sıra magazin dünyasında birliktelikleri ve sevgilileri ile de çok anılmaya başladı.

Ceyda düvenci evlilikleri en fazla konuşulan konular içinde oldu.

İlk olarak oyuncu Kaan Girgin ile 2000 senesinde evlenir. Lakin bu evlilik 2002 tarihinde 2 yıl sonra biter. Oyunculuğa ara verir. Lakin sonra yeniden medya kariyerine devam eder.

Daha sonra oyuncu 2007 senesinde oyuncu İsmail Hacıoğlu ile birliktelikleri tam evlilik yolundayken ani bir kararla biter.

2008 senesinde bu kez iş adamı ve gazeteci Engin Akgün ile evlenir. Melisa Nur adında kız çocukları dünyaya gelir. Lakin nu evlilik yalnızca 5 yıl sürer.

Ceyda Düvenci 2015 senesinde oyuncu Bülent Şakrak ile evlendi. Bu evliliklerinden 1 çocukları oldu ismi ise Okan Ali oldu.

Ceyda Düvenci TV8 ekranlarında “Günaydın Doktor” programını sunmaya sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.