Cevher Hikmet Güzey kimdir, Cevher Hikmet Güzey kaç yaşında?

05.11.2021
68
Cevher Hikmet Güzey kimdir, Cevher Hikmet Güzey kaç yaşında?

Cevher Hikmet Güzey kimdir, biyografi bölümünde Cevher Hikmet Güzey biyografi sayfası ile karşınızdayız. Cevher Hikmet Güzey kaç yaşında?, Cevher Hikmet Güzey memleketi neresi, Cevher Hikmet Güzey facebook, Cevher Hikmet Güzey nereli, Cevher Hikmet Güzey instagram, Cevher Hikmet Güzey ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Cevher Hikmet Güzey kimdir? başlığımızın detayları..

Cevher Hikmet Güzey Kimdir – Cevher Hikmet Güzey Biyografi

Cevher Hikmet Güzey,Sen Kimsin ve Halil Ibrahim Sofrası yapımları ile tanınmıştır.Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’da oyuncusudur.Çukurova Üniversitesi’de mezun oldu.2010 senesinde Halil İbrahim Sofrası adlı dizide oynamıştır.Daha sonra Tolga Çevik’in hem senaristliğini yaptığı, hem de başrolde olduğu,2012 tarihinde vizyona giren Sen Kimsin adlı komedi filminde Emin kişiliğiyle rol almıştır.

Kollama dizisinde Atıf, Bez Bebek dizisinde ise deney yapan kimyakeri canlandırdı. 2016 senesinde Çıkmaz Sokak Çocukları adlı tiyatro oyununda,2018 senesinde ise Harikalar Avlusu adlı tiyatro oyununda,rol almıştır.

Bugünlerde Show TV’nin bi hayli beğeni alan dizisi Ramo’nun kadrosuna müdahil olan Cevher Hikmet Güzey,dizide Çilingir kişiliğini hayat verecek.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.