Ceren Yılmaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
599
Ceren Yılmaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ceren Yılmaz kimdir?, biyografi sitemizde Ceren Yılmaz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ceren Yılmaz kimdir? kaç yaşında?, Ceren Yılmaz kimdir? memleketi neresi, Ceren Yılmaz kimdir? evi nerede, Ceren Yılmaz kimdir? nereli, Ceren Yılmaz kimdir? instagram, Ceren Yılmaz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Ceren Yılmaz kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ceren Yılmaz
Doğum tarihi: 6 Haziran 1990
Doğum yeri: Samsun
Boy: 1.73 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: İkizler
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın

Ceren Yılmaz nereli? Kaç yaşında?

Ceren Yılmaz yaş, kimdir, nereli, boy kilo, burcu, sevgilisi, estetik var mı, yer aldığı diziler? Ceren Yılmaz Miss Turkey yarışmasına katıldı mı? Kısa olarak yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ceren Yılmaz yaşamı ve biyografisi

Ceren Yılmaz Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. 2012 senesinde Miss Turkey Güzellik müsabakasında finale kalmasıyla yaşamı bir anda değişti. 2013 senesinde başladığı oyunculuk yaşamına Yağmurdan Kaçarken dizisi ile adım attı. En büyük çıkışını 2020 senesinde Zümrüdüanka dizisinde Zümrüt rolü ile yaptı.

Ceren Yılmaz Miss Turkey sevgilisi

Ceren Yılmaz 6 Haziran 1990 senesinde Samsun’da dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk senelerı Samsun’da geçti. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Tasarımı Bölümü’nde sürdü. Ceren Yılmaz televizyon dünyasına ilk adımı 2012 senesinde Miss Turkey Güzellik yarışmasına katılması ile gerçekleştirdi. Ceren Yılmaz bu yarışmada finale kalan isim oldu.

2017 ve 2018 senelerında “Alacakaranlık Kuşağı” adlı tiyatro oyununun hem sahne hem de dekor tasarımlarını yaptı.

Oyunculuk kariyerine 2013 senesinde ilk kez “Yağmurdan Kaçarken” dizisi ile adım attı. 2014 senesinde “Alabora” dizisi ile ekranlarda yer aldı. 2016 senesinde “Filinta” dizisinde “Hatice” rolü ile iyi bir çıkış yakaladı. 2017 senesinde “Deli Gönül” dizisinde “Şule” rolü ile seyredenlerinin karşısına çıktı.Beyazperde ile buluşması 2019 senesinde “Üç Harfliler: Adak” isimli sinema filminde gerçekleşti. Bu filmde “Arzu” rölüne hayat verdi.

Ceren Yılmaz 2020 senesinde en büyük çıkışını yaptığı “Zümrüdüanka” dizisinde “Zümrüt kişiliğine hayat veren isim oldu. Magazin gündeminde çok yer almayan Ceren Yılmaz bekar olup sevgilisi yoktur.

Ceren Yılmaz tiyatro oyunları

  • Alacakaranlık Kuşağı / Sahne Tasarım 2018         
  • Alacakaranlık Kuşağı / Dekor Tasarım 2017

Ceren Yılmaz dizileri ve filmleri

Ceren Yılmaz hangi dizilerde oynadı? Oynadığı diziler hangileri? Aşağıda güncel olarak yer almktadır.

  • 2020 – Zümrüdüanka (Zümrüt) TV Dizisi
  • 2019 – Üç Harfliler: Adak (Arzu) Sinema Filmi
  • 2017 – Deli Gönül (Şule) TV Dizisi
  • 2016 – Filinta (Hatice) TV Dizisi
  • 2014 – Alabora TV Dizisi
  • 2013 – Yağmurdan Kaçarken TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.