Ceren Reis kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
480
Ceren Reis kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ceren Reis kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Ceren Reis kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ceren Reis kimdir? kaç yaşında?, Ceren Reis kimdir? memleketi neresi, Ceren Reis kimdir? evi nerede, Ceren Reis kimdir? nereli, Ceren Reis kimdir? instagram, Ceren Reis kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ceren Reis kimdir? Biyografi

Ceren Reis nereli? Kaç yaşında?

Ceren Reis kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Ceren Reis yer aldığı diziler? Ceren Reis sevgilisi? Ceren Reis boy kilo yaş bilgileri. Ceren Reis kim? Ceren Reis ile ilgili araştırılanler kariyeri, vikipedi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ceren Reis yaşamı ve biyografisi

Ceren Reis Türk çocuk dizi, tiyatro, sinema ve reklam oyuncusudur.

Ceren Reis kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Ceren Reis 19 Aralık 2006 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Annesinin adı Emel Reis ve babasının adı Çetin Reis’tir. Oyunculuk kariyerine çeşitli katalog çekimleri ve reklam çekimleri ile başladı. Kameraların karşısına dizi oyuncusu olarak ilk kez 2012 senesinde “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisi ile adım attı.

Ceren Reis boy kilo yaş

En büyük çıkışını 2014 yapımı “İntikam” dizisinde yaptı. Ardından bir çok dizide rol alan Ceren Reis 2016 senesinde “Güldüy Güldüy Show Çocuk” programında yer aldı. 2018 senesinde “Bücür” dizisinde 2019 senesinde “Bir Dilek Tut” dizisinde ve  2020 senesinde “Gamonya: Hayaller Ülkesi” film projesinde bulunan isim oldu.

Ceren Reis boyu 1.40 cm kilosu 30 kg burcu Yay.

Ceren Reis dizileri ve filmleri

Ceren Reis yer aldığı diziler? Ceren Reis hangi dizilerde oynadı?

  • 2020 Gamonya: Hayaller Ülkesi
  • 2019 Bir Dilek Tut
  • 2018 Bücür
  • 2016 Güldüy Güldüy Show Çocuk
  • 2015 Poyraz Karayel
  • 2014 İntikam
  • 2012 Öyle Bir Geçer Zaman ki
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.