Ceren Bektaş Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
377
Ceren Bektaş Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ceren Bektaş Kimdir?, biyografi sitemizde Ceren Bektaş Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ceren Bektaş Kimdir? kaç yaşında?, Ceren Bektaş Kimdir? memleketi neresi, Ceren Bektaş Kimdir? evi nerede, Ceren Bektaş Kimdir? nereli, Ceren Bektaş Kimdir? instagram, Ceren Bektaş Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ceren Bektaş Kimdir? Biyografi

Ceren Bektaş Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Ceren Bektaş 7 Mart 1980 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Üniversite eğitiminin Ankara Üniversitesi’nin Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesinde Paleoantroploji bölümünde bitirdi.

TRT’de staj yaptı.  aynı eksende İsmet Bayhan’dan diksiyon eğitimi aldı. Daha sonra çeşitli özel kurslara giderek seslendirmme ve diksiyon dersleri almaya sürdü.

Televizyonculuk kariyerine ilk kez oyuncu Mehmet Çepiç’in sunduğu TRT 1’de ekranlara gelen “Yaz Oyunları” adınada çocuk programı olmuştur.

Daha sonra Kanal B‘de  “Hariciye Kliniği” programı sundu. Bu deneyimden sonra Ata TV‘ye transfer oldu.  Ata TV’de “Gün İzi” programını sundu. Sonraki kariyeri Halk TV oldu.

2009 senesinde Halk TV’den İpek Medya Grubuna geçti.

2016 senesinde Habertürk kanalına geçti. kariyerine Habertürk TV’de sürdürmektedir.

2008 senesinde İsmail Gür’ün oğlu işletmeci Korhan Gür’le evlendi. Lakin bu evlilik uzun sürmedi ve boşanma kararı aldı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.