Ceren Akdağ Kimdir, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
740
Ceren Akdağ Kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ceren Akdağ Kimdir, biyografi sitemizde Ceren Akdağ Kimdir ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ceren Akdağ Kimdir kaç yaşında?, Ceren Akdağ Kimdir memleketi neresi, Ceren Akdağ Kimdir evi nerede, Ceren Akdağ Kimdir nereli, Ceren Akdağ Kimdir instagram, Ceren Akdağ Kimdir ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Ceren Akdağ Kimdir Biyografi

Ceren Akdağ Kimdir?  Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

Haber Global Hayat Sana Güzel  programının sunucusu kimdir? Hayat Sana Güzel sunucusu Ceren Akdağ kimdir? Nereli? Kariyer yolculuğu nasıl başladı? Daha önce TRT ekranlarında Elçiye Zeval Olmaz programı ile sempati kazanan güzel sunucunun eğitim kariyeri Ankara’da başladı.

Üniversiteyi Ankara’da Ankara Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nü bitirdiktan sonra kariyer yolculuğunun ilk durağı ATV televizyonu oldu.   Hem Ankara’da hem de İstanbul’da staj yaptı. 2003 senesinde Sabah Gazetesi’nde muhabirliğe başladı. Kısa süre sonra editörlük ve köşe yazarlığı yapmaya başladı.

2006 senesinde İstanbul’a geldi. Burada Newsweek dergisi dış politika sorumlusu olarak görev aldı. ATV ve Sbah Gazetesi’nde çalışmalarını sürdü.

Kariyer yolculuğuna bir dönem Yapı Kredi Bankası Basın İlişkileri Yöneticisi olarak çalışmaya sürdü.

2009 senesinde Habertürk ekranlarında yeniden göründü.  Burada “Hayatın İçinden” programını sundu. Daha sonra çeşitli konseptlerde projeler sundu. “Kime Göre Neye Göre?” ve “Ay ışığı sohbetleri” bu programlardan bazıları oldu.

Kariyer basamaklarına bir dönem Bersay İletişim Grubu’nda sürdürmeye başladı. En son Ceren Akdağ Haber Global “Hayat Sana Güzel”  programı ile 2018 senesinde yeniden ekranlara döndü.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.