Cennet Mahallesi Rüstem kimdir?, nereli, kaç yaşında?

03.02.2022
387
Cennet Mahallesi Rüstem kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Cennet Mahallesi Rüstem kimdir?, biyografi sitemizde Cennet Mahallesi Rüstem kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cennet Mahallesi Rüstem kimdir? kaç yaşında?, Cennet Mahallesi Rüstem kimdir? memleketi neresi, Cennet Mahallesi Rüstem kimdir? evi nerede, Cennet Mahallesi Rüstem kimdir? nereli, Cennet Mahallesi Rüstem kimdir? instagram, Cennet Mahallesi Rüstem kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Cennet Mahallesi Rüstem kimdir? Biyografi

Cennet Mahallesi Rüstem kimdir sorusu son günlerin popüler sorusu. Cennet Mahallesi Rüstem gerçek adı Melih Çardak!Cennet Mahallesi Rüstem adı ile seyircinin beğenisini toplayan Melih Çardak Cennet Mahallesi dizinin unutulmaz karakterleri içinde yer alıyor. Cennet Mahallesi dolmuşcu rolü ile de karşımıza gelmişti. Cennet Mahallesi oyuncuları isimleri dizinin sevilmesi ile adeta oyuncularla özdeşleşti. Cennet Mahallesi Oyuncuları Rüstem kişiliği ise bu oyuncu kadrosu içinde bi hayli beğeni alan bir isimdi. Cennet Mahallesi oyuncuları uzun süre halkın beğenisi ile sezonlarca sürdü. Peki, Cennet Mahallesi Rüstem kim?Cennet mahallesi Rüstem şimdiki hali ne durumda?

Cennet Mahallesi Rüstem kişiliğinin merak edilme nedenleri içinde son haftaların büyüyen ve izlenme rekorları kıran Çukur dizisi. İddialar Cennet Mahallesi Rüstem Çukur kadrosunda bulunan bulunacağı yönünde. Çukur kadro olarak güzel bir ekipten oluşmuştur. Ercan Kesal Cennet Mahallesi Rüstem ile aynı dizide dost mu düşman mı olacak orası bilinmemekte. İdris Baba Cennet Mahallesi Rüstem ile aynı çalışmada mi olacak! Melih Çardak Çukur dizisinde rol alacak yönünde bilgilerle Melih Çardak kimdir? Sorusu da çoğalmaya başladı. Tabi bu noktada sosyal platformda Ercan Kesal’in Cennet Mahallesinde Rüstem rolünü oynadığı şeklinde paylaşımlarda oldu. Lakin Cennet Mahallesi Rüstem rolünü Melih Çardak oynamıştır. Çukur oyuncu isimleri bi hayli kaliteli bir ekipten oluşuyor.  Çukur oyuncuları arasına dahil bulunacağı öngörülen Melih Çardak TV ekranlarında kötü adam rolleri ile hatırlanıyor. İlk kez Topal Gündüz kişiliği ile seyircinin kötü adam beğenisini toplamıştı. Peki, Melih Çardak kimdir? Esasen nereli? Kaç yaşında? İşte Melih Çardak yaşamı.

Melih Çardak kimdir?

Melih Çardak Biyografisi: Melih Çardak 1 Ocak 1959 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da bitirdi. Daha sonra tiyatroya ve sanata yöneldi. Liseden sonra eğitim yaşamını bıraktı. Dans ve oyunculukla ilgilendi. 1978 senelerında Levent Kırca tiyatrolarında oyuncu ve dansçı olarak görevler üstlendi. Bu tarihlerden bu yana dizi ve sinema oyunculuğu adına isminden söz ettirecekti.

Melih Çardak Koreografi ve film çalışmalarına da yöneldi. Şehir tiyatrolarında oyuncu olarak çeşitli karakterleri canlandırdı. Türk halkı onu Topal Gündüz lakabı ile tanıdı. Kötü adam rolünü hakkını vererek yerine getirdi. Bundan dolayı 1997 senesinde Eşkıya ile en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görüldü.  Melih Çardak İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatroları, Devekuşu Kabare, Şan Tiyatrosu’nda çalıştı.

Birçok TV dizisinde birbirinden farklı karakterlere hayat verdi. Melih Çardak tyatro, dizi ve sinema alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

Melih Çardak Fotoğrafları

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.