Cenk Çelik kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
923
Cenk Çelik kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Cenk Çelik kimdir?, biyografi sitemizde Cenk Çelik kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cenk Çelik kimdir? kaç yaşında?, Cenk Çelik kimdir? memleketi neresi, Cenk Çelik kimdir? evi nerede, Cenk Çelik kimdir? nereli, Cenk Çelik kimdir? instagram, Cenk Çelik kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Cenk Çelik kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Cenk Çelik
Doğum tarihi: 18 Şubat 1972
Doğum yeri: İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Kova
Eğitim: Bilinmiyor
İlişkisi: Bilinmiyor
Meslek: Bilinmiyor
İnstagram hesabı için tıklayın

Cenk Çelik nereli? Kaç yaşında?

Cenk Çelik kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Cenk Çelik jöh kimdir? Hakkında araştırılan bilgiler kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Cenk Çelik yaşamı ve biyografisi

Cenk Çelik Sedat Peker ile alakalı yaptığı video paylaşımlarıyla sosyal platformnın gündemine oturan isim oldu. Cenk Çelik Ümraniye olarak bilinen Cenk Çelik sosyal platform kanalları üzerinden Sedat Peker’e meydan okuması sebebiyle tanınmaya başladı.

Cenk Çelik jöh kimdir

Cenk Çelik 18 Şubat 1972 senesinde dünyaya gözlerini açtı. “Cenk Çelik Ümraniye” adı ile sosyal platformda tanınan Cenk Çelik yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Memleketi aslen Siirtlidir. Kardeşinin adı Zafer Çelik’tir. Kişisel sosyal platform hesaplarında, Akıncılar lakabını kullanan Cenk Çelik bunun yanı sıra koyu bir Galatasaray taraftarı olarak ön plana çıkmaktadır.

Cenk Çelik Ümraniye

Cenk Çelik 2020 senesinde “Hijyen Operasyonu” kapsamı içinde İstanbul ile 7 ayrı ilde yapılan çalışmalarda Sedat Peker’i sosyal platform üzerinden tehdit eden ve göğüs geren  ‘Hanımağa’ lakaplı Güniz Akkuş, Çenk Çelik ve Zafer Çelik’in de olduğu 10 şüpheli gözaltına alınmıştı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.