Cemre Solmaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
234
Cemre Solmaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Cemre Solmaz kimdir?, biyografi sitemizde Cemre Solmaz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cemre Solmaz kimdir? kaç yaşında?, Cemre Solmaz kimdir? memleketi neresi, Cemre Solmaz kimdir? evi nerede, Cemre Solmaz kimdir? nereli, Cemre Solmaz kimdir? instagram, Cemre Solmaz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Cemre Solmaz kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Cemre Solmaz
Doğum tarihi: 14/04/2000
Doğum yeri:  Ordu
Boyu: 1.68 cm
Kilo:  50 kg
Burcu:  Koç
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Fenomen, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın.

Cemre Solmaz kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Cemre Solmaz kimdir nerelidir, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, doğum tarihi, sevgilisi? Cemre Solmaz kimdir tiktok ile ünlenen fenomeninin kısaca ile ilgili bilgi, yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak. 

Cemre Solmaz yaşamı ve biyografisi

Cemre Solmaz Türk Tiktok Fenomenidir. 2019 Tik Tok ödülünün sahibi oldu. Tiktok, İnsatgram ve Youtube sosyal platform kanalları üzerinden paylaşımı yaptığı video ve fotoğraflarla hemen hemen 2 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Cemre Solmaz 2000 senesinde Ordu’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitiminin sonrasında üniversite yaşamına başladı. Bir dönem ailesi ile birlikte Ordu Fatsa’da yaşadı. Daha sonra İzmit’te yaşamaya başladı. Bir abisi olan Cemre Solmaz uzun süredir babası ile görüşmemektedir. Lakin annesi ve abisi ile görüşmektedir. En son babasını 9 yaşında görmüştür.

Cemre Solmaz İstanbul’da ev arkadaşı Seher ile yaşamaktadır. Kendisini delidolu, neşeli, iyi kalpli ve yaşamı seven olarak tanımlamaktadır. Erkek arkadaşı ve sevgilisi olmadığı için sürekli olarak Lezbiyen misin sorusu ile karşılaşmaktadır. Kendisi Lezbiyen değildir ve bekar sevgilisi yoktur. En çok sevdiği yemek kuru fasulye pilav ve cacık sevmektedir. Cemre Solmaz youtube hesabından paylaşımı yaptığı 4 video ile kısa bir sürede 80 bin takipçiye sahip olmuştur.

Cemre Solmaz 2019 Aralık ayında “Tik Tok ödüllerinin” sahibi oldu. Kısa süre önce gözlerinde bir araya gelen arpacık sebebiyle göz cerrahi operasyonu olmuştur. 2019 senesinde İnternet fenomenleri Berke Juan, Cemre Solmaz, Uğur Yaman, Merve Yalçın ve Kürşat Juan takipçilerinin yoğun ilgisi nedeni ile bir AVM’de izdihama neden olmuşlardır. Fenomenler hayranları fotoğraf çekilebilmek için sıra numarası almalarını istemişlerdir.

Cemre Solmaz Youtube

Cemre Solmaz Tik Tok

@cemresolmaaz

Sonda yine mi cemre dediler …. sinirlendim

♬ All I Want for Christmas is YOU – plottwist

Cemre Solmaz fotoğrafları ve fotoğrafları

Cemre Solmaz Youtube
cemre solmaz yaş
cemre solmaz nereli
cemre solmaz kimdir tiktok
cemre solmaz hayatı
cemre solmaz kimdir kaç yaşında
cemre solmaz hakkında bilgi
cemre solmaz doğum tarihi
cemre solmaz boyu kilo burcu
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.