Cemre Öktem Hakkında Bilinmeyenler!

26.10.2021
135
Cemre Öktem Hakkında Bilinmeyenler!

Cemre Öktem Hakkında Bilinmeyenler!, biyografi sitemizde, Cemre Öktem Hakkında Bilinmeyenler! başlığı altında makale bir araya getirdik. Cemre Öktem Hakkında Bilinmeyenler! biyografisi yazımızda…

Cemre Öktem Hakkında Bilinmeyenler!

Cemre Öktem Bilinmeyenleriyle Biyografisi

Henüz 20’li yaşlarının başında olan Cemre Öktem televizyon dünyasının yeni yüzlerinden. İstanbul doğumlu olan oyuncu sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır ve liseyi Fenerbahçe Lisesi’nde okumuştur.

Daha sonra Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık bölümüne başladı fakat bu bölümden ayrıldı. Dokuz Eylül Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği bölümünde eğitim hayatına sürdü. Lakin aklının bir köşesinde bir taraftan da hep oyuncu olmak vardı. Okuduğu bölümler çok da oyunculuk ile alakalı olmadığı için bir ajansa kaydolarak bazı dizilerin seçmelerine katılmaya karar verdi. Bir taraftan okulunu okudu diğer taraftan da oyunculuk eğitimlerine sürdü.

Bugüne kadar üç dizide yer aldı.

2017 senesinde ATV ekranlarında yayına giren Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde rol almış ve Ayşe kişiliğini canlandırmıştır. Kerem Bürsin, Gürkan Uygun, Leyla tuğutlu, Seda Akman, Nilperi Şahinkaya gibi oyuncular ile birlikte rol almıştır.

Yine ATV’de yayına giren, Emrah, Burcu Kıratlı, Seda Akman, Nur Yazar gibi oyuncuların olduğu Aşk Ve Mavi Dizisinde Gülsüm kişiliğini canlandırmıştır.

Okul senelerında bu iki dizide rol alarak tecrübe kazanan oyuncu sonrasında senaristlerin ve yönetmenlerin de radarına girmeyi başardı ve şimdilerde Star TV’de yayına giren Sefirin Kızı dizisinde Zehra kişiliğine hayat vermekte. Oyunculuk kariyeri yönünden şu anda çok önemli bir dizide yer alıyor ve bi hayli başarılı bir performans sergiliyor. Dizide oynadığı karakter ‘topal’ olduğu için herkes düşünüyor Cemre Öktem topal mı? diye fakat öyle bir şey yok.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.