Cemre Melis Çınar kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
622
Cemre Melis Çınar kimdir, nereli, kaç yaşında?

Cemre Melis Çınar Kimdir, biyografi sitemizde Cemre Melis Çınar ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cemre Melis Çınar kaç yaşında?, Cemre Melis Çınar memleketi neresi, Cemre Melis Çınar evi nerede, Cemre Melis Çınar nereli, Cemre Melis Çınar instagram, Cemre Melis Çınar ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Cemre Melis Çınar Biyografi

Cemre Melis Çınar 13 Mayıs 1994 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Mersin Toros Koleji’nde başladı. Liseyi bitirdiktan sonra İstanbul Marmara Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon bölümünde sürdürdü. Henüz çocuk yaşlarda kiloları ile başı derde girdi. 14 yaşında kilosu 95 iken 3 ayda dans ederek toplamda 45 kiloya düştü.

Mesleki kariyerine dans eğitimi alarak başladı. Mask-kara Tiyatrosu çatısı altında çalıştı. Aynı eksende Kick Box Sporu ile ilgilendi. Oyunculuğunun bunun yanında sahne tasarımı, dublaj, yönetmenlik, metin yazarlığı ve yönetmen yardımcısı gibi görevler üstlendi.  2017 senesinde Aşk Tamircisi tiyatro oyunu ile sahnelerde yer aldı.

Cemre Melis Çınar kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, dizileri, sevgilisi

Cemre Melis Çınar ilk ekran deneyimini 2014 senesinde yaşadı ve Arka Sokaklar, Kaçak Gelinler ve Elif dizisinde Arzu Karapınar rolü ile seyircisinin karşısına çıktı. En büyük çıkış yaptığı film ise Elif dizisi oldu. 2018 senesinde İçimdeki Hazine sinema filmi ile beyazperde de ilk kez boy gösterdi. Bir Umut Yeter, Yaralı Kuşlar, Kefaret ve Kırmızı Oda filmlerinde rol alan Cemre Melis Çınar geçmişte beğenerek izlenen Cenaze İşleri ve Yeni Dalga dizi filmlerinde de ola aldı.

Cemre Melis Çınar kimdir, oynadığı diziler, boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi

Cemre Melis Çınar yer aldığı diziler, kaç yaşında, evli mi, eşi, kızı, boy kilo bilgisi sorgular içinde en fazla araştırılan konular içinde yerini aldı. Cemre Melis Çınar Kırmızı Oda dizisinde Alya’nın annesi rolü ile seyredenleri kendisine hayran bıraktı.

Cemre Melis Çınar

Cemre Melis Çınar boyu 1.71 cm kilosu 60 kg ve Boğa.

Cemre Melis Çınar yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2021 Kırmızı Oda (Süreyya)
  • 2020 Kefaret (Avukat Berna Dündar)
  • 2019 Yaralı Kuşlar (Melis Saraç)
  • 2018 Bir Umut Yeter
  • 2018 İçimdeki Hazine (Sema)
  • 2018 Yeni Dalga
  • 2017 Cenaze İşleri (Serpil)
  • 2014 Elif (Arzu Karapınar)
  • 2014 Kaçak Gelinler
  • 2014 Arka Sokaklar (Aslı)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.