Cemre Kurum kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
346
Cemre Kurum kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Cemre Kurum kimdir?, biyografi sitemizde Cemre Kurum kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cemre Kurum kimdir? kaç yaşında?, Cemre Kurum kimdir? memleketi neresi, Cemre Kurum kimdir? evi nerede, Cemre Kurum kimdir? nereli, Cemre Kurum kimdir? instagram, Cemre Kurum kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Cemre Kurum kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Cemre Kurum
Doğum tarihi: 1 Ocak 1997
Doğum yeri: Adana
Boy: 1.65 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar (Atakan Özyurt ile)
Meslek:  Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın

Cemre Kurum nereli? Kaç yaşında?

Cemre Kurum kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Cemre Kurum sevgilisi? Cemre Kurum Atakan Özyurt sevgili mi? Ayrıldı mı? Cemre Kurum instagram, boy kilo, yer aldığı diziler? Kısa olarak ile ilgili araştırılanler yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Cemre Kurum yaşamı ve biyografisi

Cemre Kurum Türk dizi, tiyatro ve sinema oyuncusudur. 2017 senesinde oynadığı Hıçkırık adlı dizi film ile tanınmaya başladı.

Cemre Kurum instagram, boy kilo, oynadığı diziler

Cemre Kurum 1 Ocak 1997 senesinde Adana’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Adana’da başlayan Cemre Kurum liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Marmara Üniversitesi Tiyatro bölümünde sürdürdü. Cemre Kurum oyunculuk kariyerine ve kameraların karşısına ilk kez 2017 yapımı olan “Hıçkırık” dizisinde adım attı. 2018 senesinde Youtube üzerinden yayına giren G.İ.F. İnternet Dizisi “Bir Yaz Hikayesi dizisinde rol aldı. 

Cemre Kurum sevgilisi

2018 senesinde ilk kez beyazperde de “Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi” adlı sinema filminde rol aldı. 

Cemre Kurum Atakan Özyurt sevgili mi

Cemre Kurum sevgilisi fenomen ve oyuncu Atakan Özyurt‘tur. Cemre Kurum takan Özyurt 2019 senesinde birlikte olmaya başladılar.

Cemre Kurum dizileri ve filmleri

Cemre Kurum yer aldığı diziler? Cemre Kurum hangi dizilerde oynadı?

  • 2018 GIF – Bir Yaz Hikayesi TV Dizisi (Ceylan) TV Dizisi
  • 2018 Üç Harflilerin Musallat Oldugu Büyülü Konakta Ruh Çagiran Gençlerin Hazin Hikayesi (Ceylin) Sinema Filmi
  • 2017 Hıçkırık TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.