Cemre Kardeş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
1.680
Cemre Kardeş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Cemre Kardeş kimdir?, biyografi sitemizde Cemre Kardeş kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cemre Kardeş kimdir? kaç yaşında?, Cemre Kardeş kimdir? memleketi neresi, Cemre Kardeş kimdir? evi nerede, Cemre Kardeş kimdir? nereli, Cemre Kardeş kimdir? instagram, Cemre Kardeş kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Cemre Kardeş kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Cemre Kardeş İnan
Doğum tarihi: 1993
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.70 cm
Kilo:  55 kg
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu:  Üniversite
Medeni hali: Evli (Selçuk ile)
Meslek: İç Mimar, Tasarımcı
İnstagram hesabı için tıklayın.

Cemre Kardeş kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Cemre Kardeş kim, nereli, kaç yaşında, boy, kilo ve hangi burç, kiminle evli? Cemre Kardeş İnan kimdir? Selçuk İnan çocuğu var mı, eşi hamile mi, çocuğunun adı, boşandı mı? Kim kimdir bölümümüzde Cemre Kardeş kısaca yaşamı ve biyografi detayları sizlerle birlikte olacak.

Cemre Kardeş yaşamı ve biyografisi

Cemre Kardeş Türk İç Mimar ve Tasarımcıdır. Türk milli futbolcu Selçuk İnan ile yaptığı evlilik ile tanınmaktadır. Ablası Merve Kardeş ile Norma by MK markasının yaratıcısıdır. Ayrıca şarkıcı Seda Sayan ve Sinan Engin’in oğlu Oğulcan Engin ile birlikteliği ile de gündeme gelmiştir.

Cemre Kardeş 1993 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Annesi ev hanımı babası inşaat sektöründe görev almaktadır. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı.  Saint Michel Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite eğitimi için İngiltere’ye gitti. Central Saint Martins ve Chelsea Üniversitesi’nde Tasarım ve İç Mimarlık üzerine eğitim aldı ve ardından Türkiye’ye geri döndü. Ablası Merve Kardeş ile Norma by MK markasını kurdu. Böylelikle hem Türkiye hem de yurt dışında tasarımlarını geniş kitlelere ulaştırmışlardır.

Cemre Kardeş bir dönem özel yaşamında şarkıcı Seda Sayan ve Sinan Engin’in oğlu Oğulcan Engin ile birlikte anılmaya başladı. Lakin ciddi ilişkisini Milli futbolcu Selçuk İnan ile evlenerek taçlandırdı. 16 Haziran 2015 tarihinde futbolcu Selçuk İnan ile Çırağan Sarayı’nda evlenen Cemre Kardeş ile Selçuk İnan’ın nikah merasiminde ünlü teknik direktör Fatih Terim, Atletico Madridli, futbolcu Arda Turan, Emre Belözoğlu ve Caner Erkin yer almıştır.

Cemre Kardeş İnan ve Selçuk İnan’ın 2019 senesinde 19 Eylül 2019 tarihinde bir kız çocukları dünyaya gelmiştir.

Cemre Kardeş İnan fotoğrafları

Selçuk İnan çocuğu
Selçuk İnan çocuğu var mı
Selçuk İnan boşandı mı
Cemre Kardeş İnan kimdir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.