Cemre Gümeli kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
285
Cemre Gümeli kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Cemre Gümeli kimdir?, biyografi sitemizde Cemre Gümeli kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cemre Gümeli kimdir? kaç yaşında?, Cemre Gümeli kimdir? memleketi neresi, Cemre Gümeli kimdir? evi nerede, Cemre Gümeli kimdir? nereli, Cemre Gümeli kimdir? instagram, Cemre Gümeli kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Cemre Gümeli kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Cemre Gümeli
Doğum tarihi: 26 Mayıs 1991
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.72 cm
Kilo:  52 kg
Burcu: İkizler
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Cemre Gümeli nereli? Kaç yaşında?

Cemre Gümeli kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Cemre Gümeli sevgilisi? Cemre Gümeli yer aldığı diziler, ailesi, annesi ve kimin kızı? Cemre Gümeli ile ilgili araştırılan tüm detaylar, yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle olacak.

Cemre Gümeli yaşamı ve biyografisi

Cemre Gümeli Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. 2016 senesinde Tatlı İntikam dizisi ile başladığı oyunculuk kariyerinde oyuncu Melike İpek Yalova ile benzerlikleri ile bilinmektedir.

Cemre Gümeli oynadığı diziler

Cemre Gümeli 26 Mayıs 1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı.  Küçük yaşlarda bale ve piyano eğitimi aldı. Oyunculuk isteği lise saatleri civarında başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversiteye başladı. Oyunculuk yaşamı 2016 senesinde “Tatlı İntikam” dizisinde oynadığı “Simay” kişiliği ile başladı. Bu dizileri ardından “Servet ve Elimi Bırakma” dizileri takip etti.

Cemre Gümeli sevgilisi

Dizi ve medya kariyerinin yanında Murat Ceylan ve Meltem Tüzüner ile Oriflame Türkiye Nisan Kataloğu için 2018 senesinde bir araya gelmişlerdir. Cemre Gümeli bikini pozları ile de en fazla hayranları aracılığıyla aranan isim oldu.  Aynı zamanda 2019 senesinden bu yana Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan Melike İpek Yalova ile birbirlerine benzemektedirler. Güzel oyuncu hayranları aracılığıyla Türk Sineması’nın Sultanı Türkan Şoray güzelliği ile de bilinmektedir. Cemre Gümeli Almanca ve İngilizce dillerini çok iyi bilmektedir. Günümüzde İstanbul’da yaşamını ilerleten oyuncu dizi çalışmalarını sürdürmektedir.

Cemre Gümeli estetik

Cemre Gümeli estetik oldu mu?Cemre Gümeli estetik olup olmadığına dair bir ibare yoktur. Bilindiği kadarıyla doğal güzelliği ile ön plandadır. Cemre Gümeli bir dönem Emre Taşkıran aşk yaşamaya başlamıştı. Lakin son haftalarda özel yaşamında yeni bir ilişkisinden bahsedilmemiştir.

Cemre Gümeli 2020 senesinde yeni dizisi olan “Bay Yanlış” dizisinde “Deniz Koparan” rolüne hayat veren isim oldu.

Cemre Gümeli eğitim kariyeri

 • 2010 Etiler Sanat Merkezi – Bale Eğitim
 • 2012 – 2010 Güzel Sanatlar Oyuncuları Tiyatro
  Eğitimi
 • 2011 Tuğrul Şan Müzik Merkezi – Ses Eğitimi
 • 2012 – 2011 Ekol Dram Müzikal Tiyatro Eğitimi
 • 2015 – 2011 İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve
  İletişim Sistemleri
 • 2015 – 2012 İstanbul Bigi Üniversitesi Sanat ve
  Kültür Yönetimi (Çift Anadal )

Cemre Gümeli dizileri ve filmleri

Cemre Gümeli yer aldığı diziler? Cemre Gümeli hangi dizilerde oynadı? Yeni dizisi ve tüm filmleri aşağıda bulunmaktadır.

 • 2020 Bay Yanlış (Deniz Koparan) (TV Dizisi)
 • 2018 Elimi Bırakma (Cansu) (TV Dizisi)
 • 2018 Servet (Hande Fettah) (TV Dizisi)
 • 2016 Tatlı İntikam (Simay) (TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.